Ranking kochanków według znaków zodiaku: mistrz gry wstępnej kontra nieśmiały czaruś

Pan Skorpion uwielbia otaczać się kobietami, a Wodnik to czuły i delikatny kochanek, choć za seksem nie przepada. Zobacz, które znaki zodiaku gwiazdy namaściły na wybornych kochanków, a którym poskąpiły ognia. Oczywiście z przymrużeniem oka.
Wodnik - Cristiano Ronaldo Wodnik - Cristiano Ronaldo Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce dwunaste: Wodnik

Krótkie i przelotne znajomości nie są dla niego. Według Wodnika najseksowniejszą częścią ciała kobiety jest mózg, więc to nim właśnie możesz mu zaimponować. Sam jest typem intelektualisty i takiej właśnie szuka partnerki. Sposób na zdobycie mężczyzny spod znaku Wodnika? Bądź dla niego wyzwaniem i wielką tajemnicą, którą na każdym kolejnym spotkaniu będzie musiał stopniowo odkrywać.

Dlaczego to właśnie Wodnik zasłużył na ostatnie miejsce w rankingu? Cóż, do ogierów w łóżku zdecydowanie nie należy. Jest raczej przeciętnym, ale poprawnym kochankiem. Nie przepada za długą grą wstępną ani samym seksem. Nie jest jednak całkiem źle - potrafi być czuły i delikatny. Do tego na pewno nie będzie próbował nakłaniać partnerki do pozycji czy praktyk, które jej się nie podobają. Po prostu idealny partner dla równie powściągliwej kobiety.

Znany pan Wodnik: Cristiano Ronaldo

Rak - Harrison Ford Rak - Harrison Ford Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce jedenaste: Rak

Rozwikłanie sekretów i meandrów kobiecej natury to dla pana Raka cel życia. Przez to ciągle jest jednak nienasycony. W jego głowie wciąż trwają skomplikowane analizy poprzednich związków. Gotowy jest porzucić stały związek, gdy jakaś kobieta wzbudzi w nim fascynację.

Nie oczekuj, że w sypialni coś od niego otrzymasz. Co najwyżej zachętę do tego, żeby się nim zająć. Zaspokojenie siebie stawia na pierwszym miejscu, ale nie można powiedzieć, że brak mu umiejętności, by dać rozkosz też kochance. Jego partnerka powinna sypać niepowtarzalnymi pomysłami jak z rękawa, a on najchętniej tylko kiwałby głową na znak, że się zgadza. Pana Raka łatwo wystraszyć, gdy wyczuje, że kobieta próbuje go kontrolować i sprawdzać jego możliwości.

Znany pan Rak: Harrison Ford

Waga - Hugh Jackman Waga - Hugh Jackman Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce dziesiąte: Waga

To on jest tym mężczyzną, który bez cienia niepewności zagada do ciebie z czarującym uśmiechem przy barze. Nawet, jeśli towarzyszy ci cały wianuszek koleżanek. Jeśli ulegniesz jego urokowi, zabierze cię na oryginalną albo wymyślną randkę. Na pewno będziesz zachwycona, ale nie twórz sobie w głowie wizji sukni z welonem, słodkich bobasków, ani nawet wspólnego mieszkania...

Mężczyźni spod znaku Wagi są zmienni i żądni przygód, choć nie oszukują swoich partnerek. Po prostu często je zmieniają. Jeśli uważasz, że twój apetyt na seks trudno zaspokoić, "tabu" to dla ciebie tylko nazwa planszówki, a do tego lubisz czasem podominować, pan Waga powinien sprawdzić się w roli kochanka. Tylko nie pozwól mu się traktować instrumentalnie, bo to jedna z jego poważniejszych wad.

Zany pan Waga: Hugh Jackman

Ryby - Bruce Willis Ryby - Bruce Willis Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce dziewiąte: Ryby

"I żyli długo i szczęśliwe"? Z mężczyzną spod znaku Ryb to raczej niemożliwe. Jeżeli szukasz stabilizacji i partnera, z którym będziesz mogła się wspólnie słodko zestarzeć, możesz wykasować jego numer z telefonu. To typ podrywacza: zdobywa kobiety, bawi się nimi, a potem bez żadnych wyrzutów sumienia porzuca. I tak w kółko. Życie z nim to jak przejażdżka na rollercoasterze.

Mężczyzna spod znaku Ryb nie da ci stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa, ale za to w łóżku masz zagwarantowane cudowne doznania i wielką rozkosz. W sferze seksu nie ma dla niego tematu tabu. Doświadczony, z bujną wyobraźnią, bardzo lubi eksperymentować (trójkąt, seks na balkonie - to wszystko już za nim) i doskonale wie, jak zadowolić kobietę. Po nocy z nim na pewno będziesz chciała więcej. Tylko niestety on już niekoniecznie. W jego słowniku bowiem nie ma słowa wierność.

Znany pan Ryby: Bruce Willis

Lew - David Duchovny Lew - David Duchovny Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce ósme: Lew

Uwiedzenie Lwa to błahostka. Ten mężczyzna jest tak niezdecydowany, że wciąż sprawdza, która kobieta będzie dla niego najlepsza. Nie idzie to jednak w parze ze stabilnością. Zakochanie, burzliwy związek i równie burzliwy koniec. Tak pokrótce można opisać jego relacje. Na domiar złego jego niestabilność w uczuciach może prowadzić do zdrady.

Seks to dla niego świętość. Życia sobie bez niego nie wyobraża. I bez tego, żeby partnerka wciąż mówiła w łóżku - o swoich potrzebach i o tym, co zaraz będzie się działo. Wygląda więc na to, że wcześniejsze przygotowanie sobie scenariusza nie jest złym pomysłem. Jego kochanka musi być pełna energii, otwarta na nowości i gotowa na wyzwania, bo inaczej pana Lwa dopadnie nuda.

Znany pan Lew: David Duchovny

Panna - Keanu Reeves Panna - Keanu Reeves Fot. Materiały redakcji/Pr Photos

Miejsce siódme: Panna

Jeśli spodobał ci się pan spod znaku Panny, lepiej nie czekaj, aż zrobi pierwszy krok. Ani drugi. Mężczyzna Panna bywa nieśmiały, a wręcz zamknięty, więc to ty musisz go do siebie przekonać. Czy warto? Jeśli szukasz romantycznego, czułego partnera, który ma w sobie pewne pokłady dzikiego temperamentu, owszem. No i jeśli lubisz mieć ostatnie zdanie. Tylko pamiętaj, by rozgrywać to tak, żeby był przekonany o swojej dominacji w związku.

Jak już uda ci się zaciągnąć pana Pannę do łóżka, możesz sobie pogratulować, bo najtrudniejsze za tobą. Mężczyzna spod tego znaku bardzo się bowiem stara, by zadowolić swoją partnerkę. Czasem aż za bardzo, przez co niekoniecznie wszystko mu wychodzi. Jeśli jednak zapomni o swojej niepewności, możesz liczyć na wybuch namiętności, a nawet niespodzianki - na przykład erotyczne zabawki albo wycieczkę z pikantnym zakończeniem.

Znany pan Panna: Keanu Reaves

Bliźnięta - Donald Trump Bliźnięta - Donald Trump Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce szóste: Bliźnięta

Zazwyczaj trzyma się na uboczu, rzadko odzywa i głownie obserwuje? To zapewne mężczyzna spod znaku Bliźniąt. Według gwiazd najlepiej opisują go trzy przymiotniki: spokojny, stonowany i nieśmiały. Jeśli więc liczysz na temperamentnego adoratora, to raczej nie jest partner dla ciebie. Idealnie sprawdzi się za to w przypadku kobiet, dla których kochanek musi być też przyjacielem.

Przygoda na jedną noc nawet nie wchodzi w grę w przypadku Bliźniąt. Przejmowanie inicjatywy w łóżku też nie jest jego mocną stroną, lubi być wręcz nieco zdominowany. Nie masz więc co liczyć na to, że sam zaciągnie cię do łóżka. Wielbi za to kobiece ciało, więc masz pewność, że w zimną noc rozgrzeje cię czułymi pocałunkami - od stóp do głów albo odwrotnie, jak sobie zażyczysz.

Znany pan Bliźnięta: Donald Trump

Byk - George Clooney Byk - George Clooney Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce piąte: Byk

Widzisz mężczyznę otoczonego wianuszkiem kobiet? Są spore szanse, że masz przed sobą pana Byka. Ale teraz uwaga, paradoks: często mężczyzna spod znaku Byka to w rzeczywistości nieśmiała osoba. Do zdobycia niełatwy, inicjatywy też raczej nie przejmie. Woli, żeby to kobieta się nieco wysiliła.

Seks z Bykiem to nie takie hop siup i po sprawie. Traktuje go jak rytuał. W grze wstępnej? Mistrz. W seksie? Z tym bywa gorzej, zdarza się, że sam akt trwa dużo krócej niż początkowe pieszczoty. Nazwanie go leniem byłoby jednak ogromnie krzywdzące. Bykowi zależy na zadowoleniu kochanki. Do tego stopnia, że często zapomina, że w sypialni są dwie osoby.

Znany pan Byk: George Clooney

Skorpion - Leonardo DiCaprio Skorpion - Leonardo DiCaprio Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce czwarte: Skorpion

Pan Skorpion to prawdziwy czaruś, który w kobiecym towarzystwie czuje się jak ryba w wodzie. Ciebie zdobędzie męskością, twojej mamie będzie się jawił jako czuły i opiekuńczy partner dla jej "córeczki", słowem idealny kandydat na męża. Ale to niestety tylko pozory, bo Skorpiony wcale nie szukają stabilizacji.

Mężczyzna spod znaku Skorpiona to doświadczona bestia. Wykorzysta swoje sztuczki, by namówić cię na spełnienie swoich najdzikszych fantazji. Seks w trójkącie, w miejscu publicznym, bez zahamowań? Najpewniej ma to już za sobą, dlatego "grzeczna" partnerka, która nie lubi eksperymentowania, raczej mu nie podoła. I nie musi, bo seksualne wyczyny i wyścigi wcale nie są dla każdego.

Znany pan Skorpion: Leonardo DiCaprio

Koziorożec - Mel Gibson Koziorożec - Mel Gibson Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce trzecie: Koziorożec

Mężczyzna spod tego znaku błyszczy inteligencją, ma ambicje i wygląd. Do ideału brakuje mu tylko pewności siebie. Jeśli wpadniesz mu w oko, będzie cię traktował jak księżniczkę. Gwiazdka z nieba? Proszę bardzo. Dużo - za dużo - jednak przy tym analizuje i bywa chłodny.

Pan Koziorożec w konkurencji "łóżkowej" zasługuje co najmniej na brązowy medal. W sypialni nie ma sobie równych i mógłby nie wychodzić z łóżka. Ma "szósty zmysł" do wykrywania potrzeb swojej partnerki. Nieważne, co cię kręci w łóżku - on to wszystko spełni. Czego oczekuje od ciebie? Że go zdominujesz w sypialni. Wtedy będzie jadł ci z ręki.

Znany pan Koziorożec: Mel Gibson

Baran - Robert Downey Jr Baran - Robert Downey Jr Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce drugie: Baran

Ten mężczyzna to ucieleśnienie połączenia inteligencji z atrakcyjnym wyglądem. Uwodzi szybko, w czym zdecydowanie pomaga mu jego pewność siebie.

A jaki jest w łóżku? Można wręcz rzec, że idealny - stąd wysokie miejsce w rankingu. W czasie seksu nie opadają mu klapki na oczy, myśli zarówno o potrzebach partnerki, jak i swoich. Lubi być mile połechtany, więc kobieta, która znajdzie się z nim sypialni, powinna mieć w zanadrzu kilka komplementów na temat jego łóżkowych umiejętności. Odrobina pochlebstwa nigdy nie zaszkodzi.

Baranowi nie brakuje odwagi, eksperymentowanie to dla niego naturalny element seksu. Jeśli więc chcesz spróbować czegoś nowego, a twój kochanek jest Baranem, można powiedzieć, że spadł ci z nieba. Wada? Niezbyt dobrze znosi odmowę.

Znany pan Baran: Robert Downey Jr

Strzelec - Brad Pitt Strzelec - Brad Pitt Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce pierwsze: Strzelec

Pan Strzelec uwielbia uwodzić, do tego dba o maniery i swoją prezencję. Jeśli więc skrycie marzysz o szarmanckim żigolo, który będzie ci szeptał do uszka zniewalającym głosem najbardziej wyszukane komplementy, i trafiłaś na Strzelca, możesz śmiało wyrzucić wszystkie Harlequiny i komedie romantyczne do kosza. On jest ich ucieleśnieniem.

Mężczyzna spod znaku Strzelca to nie tylko uwodziciel. Słodkie słówka podaje na przystawkę. W jego wydaniu daniem głównym jest mistrzowska gra wstępna, w której nie zabraknie żadnego ze smaków: od słodkiego po ostry.

Czy zwycięzca rankingu ma w ogóle jakieś wady? Owszem, bywa zmienny - czasem może po prostu nie mieć ochoty na seks i nic z tym nie zrobisz. I raczej nie odmawia sobie oglądania się za innymi kobietami.

Znany pan strzelec: Brad Pitt

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.