Numerologiczna 6

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 6 i Charakterystyka

Szóstka to synonim harmonii i spokoju. Osoby charakteryzujące się numerologiczną szóstką są opanowane, zdecydowane, podążające wedle ustalonego wcześniej planu, wiedzące, czego chcą od życia. Bardzo łatwo przystosowują się do nowych warunków, bez trudu przestrzegając panujących zasad. Na ogół są bezkonfliktowe, ofiarne i niezwykle odpowiedzialne za siebie i za innych. Potrafią poświęcić się na dobra ogółu, szczególnie jeśli chodzi o ich najbliższych. Są czułe, pełne cierpliwości i wrażliwe.

Ceniące sobie równowagę Szóstki mają skłonności do przesady, zbyt poważnego traktowania błahych problemów, które w ich oczach urastają do rangi tych nie do przejścia. Bywają marudne, nieczułe. Zawsze będą chciały iść po linii najmniejszego oporu, unikając rozwiązań ciekawych, aczkolwiek bardziej skomplikowanych.

Numerologia: 6 - kariera

Numerologiczna Szóstka znakomicie odnajdzie się w roli, w której z pełnią swojej empatii i czułości będzie mogła zająć się innymi. W związku z tym dobrym wyborem będzie zawód lekarza, pielęgniarki, pracownika opieki społecznej, pedagoga, psychologa. Jeśli jest osobą, która nie tłumi swojej kreatywności, może poszczęścić się jej w dziedzinie sztuki- malarstwie, muzyce, aktorstwie, reżyserii, tańcu. Swoje powołanie może odkryć również w roli nauczyciela, który cierpliwie będzie troszczył się o rozwój swoich uczniów.

Numerologiczna Szóstka - miłość

Szóstka z pewnością będzie dążyć do zbudowania dużej i szczęśliwej rodziny, o którą zadba z całych swoich sił. Jej dobro będzie celem najwyższym. Swoją drugą połowę obdarzy czułością, zrozumieniem, troską, rezygnując z wielu swoich osobistych ambicji w imię budowania trwałych relacji. Tego samego oczekuje od partnera/partnerki. Ważną cechą, do której będzie dążyć jest stabilizacja, dlatego tworzenie związku z osobą, która ceni swobodę, niezależność i mnogość kontaktów towarzyskich może okazać się niemożliwe.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.