Sekshoroskop Wodnik

Kobieta Wodnik

Na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo trudną do zdobycia, nieco chłodną, zdystansowaną. Zupełnie nie interesują ją przygody na jedną noc, czasami tylko odważy się na flirt, ale od razu dość jasno postawi granice. Jest znakomitą obserwatorką, dlatego od razu wyczuje niepewnego siebie mężczyznę i z pewnością nie da mu szansy na zdobycie swojej sympatii. Potrzebuje silnego, zdecydowanego towarzysza, który będzie potrafił od czasu do czasu zaszaleć.

W sypialni kobieta-Wodnik jest bardzo skupiona na doznaniach swojego partnera. Robi absolutnie wszystko, by ten wspominał noc z nią z szybkim biciem serca i ochotą powtórzenia jej. Wszystko ma jednak swoje granice. Sama narzuca sobie ograniczenia, których stara się nie łamać, przez co postrzegana być może przez kochanka jako zbyt konserwatywna i zachowawcza. Nie lubi spontanicznego seksu, dlatego nie godzi się na zbliżenia w miejscu publicznym. Bywa bezwzględna w stosunku do mężczyzny, który nie zdołał doprowadzić jej do orgazmu, co wynika z ogólnej frustracji związanej z problemami z osiągnięciem go.

Mężczyzna Wodnik

Jest typem intelektualisty, dlatego nie interesują go znajomości, nawet te krótkie, z powierzchownymi, próżnymi i głupiutkimi kobietami. W związku z tym woli znaleźć inteligentną kobietę, nawet jeśli ma w planach wyłącznie namiętny romans. Unika histeryczek i partnerek, które już na pierwszej randce porzucają aurę tajemniczości i bez pardonu opowiadają o sobie i swoim życiu. Ona musi być dla niego wyzwaniem.

Mężczyzna-Wodnik w łóżku jest raczej przeciętnym, lecz poprawnym kochankiem. Nie zabiega o urozmaicenie życia seksualnego, raczej nie posiada wybujałych fantazji erotycznych. Działa według obranych schematów, licząc na to, że przy kolejnej kochance również się sprawdzą i ta nie będzie wymagać od niego nauki nowych technik lub zmiany pozycji. Jest czuły i delikatny, dlatego idealnie czuje się z kobietą równie powściągliwą, jak on. Nie lubi długich pieszczot, ani długo się kochać.