Sekshoroskop Waga

Kobieta Waga

Waga jest pełna wdzięku, wierna i zalotna. Lubi być adorowana, słuchać komplementy i otrzymywać drobne upominki. Z przyjemnością flirtuje, lecz wszystko kończy się u niej na uwodzicielskich słowach. Nie przepada za przelotnymi romansami, a ponad wszystko nie chce być kolejną zdobyczą nawet najbardziej atrakcyjnego mężczyzny. Ceni inteligentnych i wygadanych partnerów, którzy będą dobrymi towarzyszami rozmów, złapią jej często zawikłane aluzje i będą mieć podobne, specyficzne poczucie humoru.

W łóżku Waga bywa zachowawcza, momentami nawet dość pruderyjna. Ciężko jest się jej otworzyć przed partnerem w kwestii doznań erotycznych. Aby uwolnić jej wielkie pokłady namiętności, które bezsprzecznie posiada, jej kochanek musi być dla niej kochający, czuły, nie mieć przed nią tajemnic. Lubi słuchać czego w łóżku oczekuje od niej jej mężczyzna i większość z jego fantazji ochoczo spełnia, chcąc zasłużyć na miano wspaniałej kochanki.

Mężczyzna Waga

Jest bardzo zmienny, towarzyski i z ogromną łatwością nawiązuje nowe kontakty z płcią przeciwną. Rzadko się do kogoś przywiązuje, więc ma na swoim koncie mnóstwo krótkotrwałych romansów, którymi lubi się szczycić w towarzystwie kolegów. Stara się mimo wszystko nie ranić kobiet, dlatego za każdym razem stawia na wyjątkowe spotkania, jest pomysłowy w organizowaniu randek i nie oszukuje partnerki, która od razu wie, że nie może liczyć na stały związek, raczej na obustronną przygodę z dużą dawką rozkoszy.

Apetyt na seks mężczyzny-Wagi jest nieposkromiony. Lubi go zaspokajać "tu i teraz", czasami nawet z właśnie poznaną nieznajomą. Najchętniej cały czas oddawałby się uniesieniom z atrakcyjnymi i wyuzdanymi partnerkami, dla których w sferze seksu nie ma tematów tabu. Nie brakuje mu fantazji i inicjatywy. Za każdym razem stara się nie tylko czerpać jak najwięcej przyjemności z seksu, ale i zaimponować kochance, dlatego przygoda z nim jest przyjemnym doznaniem dla obu stron. Pozwalają kobiecie przejąć dominację, co bardzo ich podnieca. Bywa jednak, że traktują swoje zdobycze bardzo instrumentalnie.