Sekshoroskop Strzelec

Kobieta Strzelec

Jest pełna energii i niezwykle ekspresyjna. Wszędzie jej pełni i lubi na głos wygłaszać swoje opinie, dlatego często odstrasza mężczyzn, którzy odnoszą wrażenie, że będą musieli włożyć mnóstwo wysiłku w poskromienie jej. Szuka partnera, który ją zauroczy i będzie w stanie za nią nadążyć, będąc jednocześnie tolerancyjnym i naprawdę wyrozumiałym. Bywa humorzasta i trudna, jednak dość chętnie flirtuje, stara się oczarować całe męskie towarzystwo wokół.

Wspomniana ekspresja kobiety-Strzelec przejawia się też w łóżku. Ma za sobą bogate doświadczenie, które nauczyło ją wielu nowych technik i zachowań erotycznych. Uważa, że każdy powinien się rozwijać, również w tej sferze życia. Jest wymagająca względem kochanka i bezwzględna, jeśli ten zawiedzie jej oczekiwania. Potrzebuje sprawnego i pewnego siebie partnera, który będzie skupiony na wspólnej rozkoszy. Z rezerwą podchodzi do spełniania fantazji seksualnych mężczyzn, chyba, że są to jej stali partnerzy.

Mężczyzna Strzelec

Strzelec lubi prawić kobietom komplementy, zawsze mówi to, co chcą usłyszeć, dlatego też przepadają za nim i pozwalają mu się uwodzić. W głębi duszy szuka miłości swojego życia, co nie przeszkadza mu jednak przeżywać namiętne przygody z nieznajomymi. Cechuje go szarmanckość, dobre maniery i duża dbałość o swoją zewnętrzność. Potrafi oddzielić życie seksualne od tworzenia głębokiej relacji.

Mężczyzna-Strzelec jest mistrzem gry wstępnej. Uwielbia pieścić kobiece ciało, w czym jest dokładny, delikatny i namiętny jednocześnie. Jeśli jego kobieta tego potrzebuje, wcześniej przygotuje dla niej coś specjalnego- zadba o atmosferę, ugotuje coś, co lubi, wybierze nastrojową muzykę. Jest zmienny: raz ma bardzo duże potrzeby seksualne, innym razem może się bez niego obyć, o ile łączy go z kobietą intelektualna więź. Strzelec potrafi zdradzać stałą partnerkę, nie widząc w tym nic złego, bowiem jeśli nie znajduje szczęścia w sypialni, nie widzi innego wyjścia. Lubi erotyczne gry na świeżym powietrzu i długie pieszczoty oralne.