Sekshoroskop Skorpion

Kobieta Skorpion

Jest zdecydowaną, pewną siebie kobietą i takich mężczyzn ceni. Lubi flirtować, jednak wyłącznie z tymi, którzy imponują jej intelektem, są intrygujący, nieco tajemniczy i pełni życiowej pasji. Szuka w partnerze żywiołu, który będzie potrafił jej dorównać, więc nie zwraca uwagi na nieśmiałych i skrytych panów. Lubi jednorazowe przygody, które są dla niej czymś naturalnym, czego absolutnie się nie wstydzi. To ona decyduje, kto będzie mógł ją poderwać.

W sypialni kobieta-Skorpion jest prawdziwym żywiołem. Jeśli spotka równie temperamentnego mężczyznę, oboje przeżywają niekończące się fale rozkoszy. Jej odwaga i bezpośredniość sprawiają, że głośno mówi o swoich fantazjach, jest inicjatorką wprowadzania do sypialni urozmaiceń, bez zażenowania wyciąga spod łóżka cały arsenał swoich erotycznych zabawek. Jest wymagająca wobec kochanka, dlatego, gdy coś idzie nie tak, on z pewnością to zauważy. Potrafi zaspokoić partnera, jednak dla niej nieco ważniejsza jest własna satysfakcja.

Mężczyzna Skorpion

Sprytny, inteligentny i czarujący mężczyzna-Skorpion z charakterystycznym dla siebie wdziękiem potrafi oczarować niemal wszystkie kobiety w swoim towarzystwie. Lubi mieć poczucie dużego wyboru, więc wybierze z nich te, które wydadzą mu się być pełnymi energii, bezpruderyjnymi i spełnią jego wysokie oczekiwania dotyczące fizyczności. Flirtuje i romansuje, często z kilkoma kobietami jednocześnie, w czym często się gubi, przysparzając sobie kłopotów. Skłonny do zdrady, nie pragnący stabilizacji bigamista.

Mężczyzna-Skorpion ma duże doświadczenie seksualne, czym ochoczo dzieli się z następnymi partnerkami. Lubi odważne, otwarte na wszelkie propozycje dotyczące seksu kochanki, które będą potrafiły raz zupełnie go zdominować, by następnym razem oddać się jego fantazji i pozwolić zdominować siebie. Skorpion lubi spełniać swoje fantazje, dlatego nic dziwnego, że prawdopodobnie ma za sobą już trójkąt, seks grupowy lub inne przygody. Nie ma zahamowań, często kocha się ze swoją kobietą w miejscach publicznych, gdzie myśl o byciu podglądanym przez innych dodatkowo go podnieca.