Sekshoroskop Rak

Kobieta Rak

Jest bardzo wymagająca wobec mężczyzn. Potrzebuje silnego, zdecydowanego i inteligentnego partnera. Lubi, gdy on dominuje, ale tylko na tyle, na ile sama mu pozwoli, bo gdy ten stanie się zbyt pewny siebie i przekonany o swojej pozycji, może zostać bez uprzedzenia porzucony. Miewa problemy z nazywaniem i okazywaniem uczuć, co wynika z tego, że łączy w sobie dużo sprzecznych emocji. Jest ciekawa mężczyzn, lubi nowe doświadczenia, zastanawia się co nowo napotkany znajomy mógłby jej oferować nowego.

W łóżku kobieta-Rak lubi być zdominowana przez pewnego siebie i doświadczonego mężczyznę, który ma dać jej rozkosz i odgadnąć czego w danym momencie pragnie. Gdy trafia na innego partnera, sama bierze sprawy w swoje ręce, narzucając tempo, techniki i niemal żądając od kochanka doprowadzenia jej do rozkoszy. Lubi spontaniczny seks, którego nie powinno się jej odmówić, bowiem wówczas jest sfrustrowana i poirytowana. Lubi dostawać to, czego chce, najlepiej "tu i teraz".

Mężczyzna Rak

Rak jest niezwykle ciekawym kobiet mężczyzną. Ma bogate doświadczenie w kontaktach z nimi, jednak ciągle odczuwa niedosyt związany z niemożnością rozwikłania tajemnic ich natury. Ponadto nieustannie rozpamiętuje namiętne chwile z każdą z nich, analizując swoje poczynania. Gdy spotka na swojej drodze tą, która go zafascynuje, z pewnością będzie dążyć do rozwinięcia znajomości, nawet jeśli aktualnie znajduje się juz w stałym związku.

W sypialni Rak jest raczej biorcą przyjemności, niż jej dawcą. Nie oznacza to, że nie potrafi dać kobiecie rozkoszy, jednak po stokroć woli być zaspokajanym. Lubi, gdy partnerka długo go pieści. Nie lubi dominować, woli, gdy inicjatywę przejmuje jego partnerka, najlepiej jeśli sama byłaby wyuzdana i miała mnóstwo ekscytujących pomysłów na kolejne pozycje seksualne, w które on nie musi się zbytnio angażować. Lubi intymny klimat w dobrze znanym sobie miejscu. Wycofuje się z erotycznej przygody, gdy tylko ma podejrzenie, że kobieta, z którą się kocha w jakikolwiek sposób go sprawdza lub instruuje, gdyż traci pewność siebie i zainteresowanie nią.