Sekshoroskop Panna

Kobieta Panna

Jest zachowawcza, skromna, w życiu szuka idealnego partnera na całe życie. Choć lubi flirtować, nie prowadzi to zazwyczaj do romansu- to nie w jej stylu. Pragnie mieć wiernego, oddanego, inteligentnego mężczyzny, który będzie jej towarzyszem w każdej sferze życia, w tym również seksie. Jej wrażliwość sprawia, że często bywa skryta, nieśmiała, lecz zawsze emanująca czymś lekkim, eterycznym, niezwykle kobiecym. To sprawia, że dla mężczyzn staje się wyzwaniem.

Seks dla Panny nie pełni bardzo istotnej roli w jej życiu. Traktuje go jako jeden ze współistotnych elementów stałego związku. Jeśli pokłóci się z kochankiem, ten może zapomnieć o upojnych chwilach- wszystko musi się zgadzać. Panna zadba o przyjemną atmosferę, wybierze dobry trunek, przygotuje wspaniałą kolację, zadba o odpowiedni zapach w sypialni. W łóżku jest bywa pruderyjna i bardzo, czasami zbyt bardzo, zależy jej na zaspokojeniu mężczyzny, przez co zapomina jak istotną jest jej własna rozkosz.

Mężczyzna Panna

Mężczyzna spod znaku Panny bywa nieśmiały i zamknięty, przez co czasami trudno mu zrobić pierwszy krok do zdobycia kobiety, która mu się spodoba. Bywa czarujący, romantyczny, lecz ma w sobie mnóstwo dzikiego temperamentu, który chętnie wykorzysta w sypialni. Z łatwością pozwala na to, by to kobieta dominowała w związku, choć w jego mniemaniu to on ma zawsze ostatnie zdanie.

W łóżku jest starannym kochankiem, który nie zapomina o dostarczeniu rozkoszy swojej partnerce. Brakuje mu jednak pewności siebie i swoich umiejętności, co niejednokrotnie burzy gorącą atmosferę. Zdecydowanie zbyt dużo poświęca czasu na analizowanie swoich ruchów i reakcji partnerki, panicznie bojąc się, że nie jest w stanie zaspokoić jej potrzeb. Gdy zapomni o swoich rozterkach, bywa namiętny. Szybko się uczy, chętnie słucha instrukcji partnerki, lubiąc, gdy ta przejmuje kontrolę nad aktem seksualnym. To on zaproponuje kochance nowe zabawki erotyczne, pozycje i miejsca, w których będzie chciał uprawiać z nią seks.