Sekshoroskop Lew

Kobieta Lew

Jest inteligentna i doskonale potrafi manipulować ludźmi. Przekłada się to również na kontakty z mężczyznami. W zawoalowany sposób czyni z kontaktów seksualnych jedną z form manipulacji partnerem. Jest interesowna, momentami bezwzględna. Lubi flirtować, romansować, przejmuje inicjatywę w inicjowaniu kontaktu, często spotyka się z kilkoma mężczyznami w jednym czasie. Nie dąży za wszelką cenę do stabilizacji i znalezienia "tego jedynego". Wychodzi z założenia, że dopóki jej wdzięk jest niepodważalny, powinna próbować nowych rzeczy, tym samym doświadczać różnych kochanków.

W łóżku kobieta-Lewa jest bardzo wymagająca. Najpierw musi dostać od partnera to, czego chce, by później odpłacić mu się pięknym na nadobne. Jest typem biorcy, który z chęcią oddaje się pieszczotom, dlatego on musi być doświadczony i dość pewny siebie, inaczej spotka się z okazaniem jej zniecierpliwienia i irytacji, a nawet otwartą krytyką. Nie jest pruderyjna, więc każda propozycja doświadczenia czegoś zupełnie nowego spotyka się z jej entuzjazmem, pod warunkiem, że ona będzie miała z tego nieziemską rozkosz.

Mężczyzna Lew

Lwa bardzo łatwo jest uwieźć, ponieważ ten nieustannie poszukuje dla siebie partnerki idealnej, dlatego też nie stroni od "sprawdzania" potencjalnych towarzyszek życia. Łatwo ulega emocjom, szybko się zakochuje, jego znajomości są zazwyczaj burzliwe, pełne zwrotów i to on zwykle jest tym, który je kończy. Gdy straci dla kogoś głowę, gotowy jest zdradzić.

Dla mężczyzny-Lwa sfera seksu jest niezwykle ważną dziedziną życia. Uwielbia, gdy partnerka stymuluje go, uwodzi, wprost mówi, czego pragnie i co ma zamiar z nim zrobić w łóżku. Potrzebuje namiętnej, nieokiełznanej kochanki, dla której nie będą istnieć tematy tabu, przez co nie zdąży się nią znudzić. Ma wyuzdane fantazje erotyczne i z pewnością zrobi wiele, by je spełnić. Jednym razem jest bardzo pewny swoich umiejętności i możliwości, bywają jednak dni, w których jego poczucie własnej wartości w kontekście sypialnianych igraszek nie jest najwyższe.