Sekshoroskop Koziorożec

Kobieta Koziorożec

Na pierwszy rzut oka może wydawać się niedostępna i wyniosła, jednak wynika to wyłącznie z tego, że zawsze wie, czego chce. Jest wymagająca w stosunku do mężczyzn w każdej sferze życia. Jej ciekawość budzą spełnieni zawodowo, majętni mężczyźni, którzy do tego mają klasę i potrafią się zachować w stosunku do płci przeciwnej. Jej partner powinien mieć gest i wiedzieć jak ją rozpieścić. W głębi duszy pragnie znaleźć prawdziwą miłość, przy której będzie mogła spędzić resztę życia.

W sypialni kobieta-Koziorożec jest wyzwolona i odważna. Posiada bogatą wyobraźnię, mnóstwo fantazji erotycznych, których nie omieszka zrealizować przy nadarzającej się okazji. Lubi zdominować swojego kochanka, będąc dziką i niezwykle namiętną. Ważne jest dla niej obopólne osiągnięcie satysfakcji, dlatego otwarcie mówi, czego pragnie i tego samego oczekuje od mężczyzn. Bywa perwersyjna, więc on nie powinien być zdziwiony, gdy pewnego razu zaproponuje mu coś naprawdę odważnego i wymagającego złamania jakiejś formy seksualnego tabu.

Mężczyzna Koziorożec

Koziorożcowi brakuje jedynie pewności siebie. Jest inteligentny, zdyscyplinowany, ambitny. Jeśli jakaś kobieta naprawdę mu się spodoba, będzie się długo starał ją zdobyć, jednak mógłby bez problemu zaoszczędzić czasu i zawrócić jej w głowie, gdyby nie analizował każdego swojego kroku i słowa. Bywa nieco chłodny, dlatego rzadko zdarza się, by to płeć przeciwna zabiegała o jego atencję. Bywa pracoholikiem, który nie ma czasu na czułość.

W sypialni jest doskonałym kochankiem. Intuicyjnie odgaduje potrzeby swojej partnerki i robi wszystko, by je spełnić. Nie zawsze jednak jej pragnienia są dla niego ważne, bywa, że chce jak najszybciej zaspokoić popęd i wrócić do obowiązków. Ceni kochanki, które dominują. Przejmowanie władzy w łóżku przez kobietę podnieca go bardziej niż długie gry wstępne czy niegrzeczne słowa, które lubi tak wypowiadać w jej kierunku. Z odpowiednią partnerką u boku gotowy jest na długie przygody, podczas których praktycznie mógłby nie wychodzić z łóżka.