Sekshoroskop Byk

Kobieta Byk

Jest kobietą, którą może zdobyć jedynie ten, któremu na to pozwoli. Oporna na wdzięki nawet najprzystojniejszych mężczyzn, ponieważ zainteresuje ją tylko ten intrygujący, inteligentny, nieco tajemniczy, niedopowiedziany. Wówczas jej wyzwaniem będzie odkrycie tego partnera, poznanie jego tajemnic, długa i fascynująca gra, w którą wplecie mnóstwo namiętności, które w sobie nosi. Jest jedną z najbardziej wyzwolonych kobiet, która lubi decydować o charakterze i tempie zawartej znajomości.

W sypialni to ona ustala granice, lecz są one niezwykle płynne. Jednego razu pragnie spokojnego, powściągliwego, momentami wręcz pruderyjnego seksu, gdy innym razem jest wyuzdana, nieposkromiona i spragniona wielkich uniesień. Potrafi spełniać męskie fantazje, o których nie musi usłyszeć- dzięki umiejętności obserwacji i swojej inteligencji po prostu je odgaduje, przez co jej kochanek może zupełnie stracić dla niej głowę. Niezwykle ważna jest dla niej własna rozkosz, więc ktoś, kto nie zaspokoi jej w łóżku, może zapomnieć o kolejnym spotkaniu.

Mężczyzna Byk

Byk jest intrygującym mężczyzną, który od zawsze miał niezwykłe powodzenie u kobiet. Lubi mieć wokół siebie grono kobiet, które w jakiś sposób zabiegają o jego atencję, ponieważ to niezwykle go dowartościowuje. Wbrew pozorom bywa nieśmiały, więc rzadko dopuszcza do intymnego zbliżenia na pierwszej randce. Jest opanowany i trudny do zdobycia. Gdy spodoba mu się kobieta, liczy na to, że to ona przejmie inicjatywę do podjęcia pierwszego kroku.

W sferze seksu Byk bardzo stara się o oprawę. Kobieta może liczyć na wspaniałą atmosferę, przygotowanie przez niego kolacji ze świecami, wyboru dobrego wina, dopasowania doskonałej muzyki. Tuż po zbudowaniu aury następuje długa i czuła gra wstępna, którą mężczyzna spod znaku Byka wręcz uwielbia. Lubi pieścić swoją partnerkę, lecz seks, który później następuje jest nieproporcjonalnie krótki, choć on bardzo stara się zaimponować kochance. Ważniejsze dla niego jest zaspokojenie kobiety niż własna satysfakcja.