Sekshoroskop Baran

Kobieta Baran

Kobieta spod tego znaku to prawdziwy ogień. Jest silna, pewna siebie i emanuje swoim seksapilem. Bez pardonu wykorzystuje swoje atuty, by kusić płeć przeciwną. Nie ma nic przeciwko krótkim, lecz niezwykle namiętnym romansom. Często kierują się wyłącznie emocjami, co skutkuje czasami jednorazowymi przygodami seksualnymi z nowo poznanym mężczyznom. Bez wyrzutów sumienia porzuci go nad ranem, nie zostawiając swojego numeru telefonu.

W łóżku potrzebuje zdecydowanego i atrakcyjnego partnera, który podoła jej nieposkromionemu apetytowi na seks. Jej temperament sprawia, że seks z nią jest ekscytujący, intensywny i niezwykle namiętny. Lubi próbować nowych rzeczy, kochać się w różnych pozycjach, nie stroni od zabawek erotycznych. Nie ma dla niej tematu tabu, dlatego może uprawiać seks w różnych miejscach i różnych kombinacjach. Zdecydowanie dominuje i decyduje, co może nie do końca odpowiadać jej partnerom seksualnym, którzy i tak nigdy nie mogą być do końca pewni, czy udało się im zaspokoić kobietę-Barana, czy tylko była uprzejma i nie chciała go zranić.

Mężczyzna Baran

Mężczyzna spod znaku Barana jest temperamentny, pełen energii i otwarty. Bez problemu wchodzi w relacje z kobietami. Jest bezpośredni, błyskotliwy, szarmancki. Pewność siebie sprawia, że potrafi oczarować kobietę i bardzo szybko uwieźć. Połączenie intelektu z atrakcyjną fizycznością sprawia, że ciężko znaleźć bardziej pewnego siebie faceta.

Baran to doskonały kochanek. Nie jest egoistycznym biorcą, bardzo stara się by rozkosz płynąca z namiętnego seksu była obustronna. Satysfakcjonuje go zachwyt partnerki nad jego umiejętnościami i fantazją, której mu nie brakuje. Lubi eksperymentować, bywa brutalny, momentami sadystyczny, ale wyłącznie, gdy kobieta mu na to pozwoli. Jedno jest pewne- spełni niemal każdą jej fantazję. Ma spory apetyt na erotyczne gierki, nie lubi, gdy mu się odmawia, wówczas staję się nieco sfrustrowany i znudzony. Ma bogate doświadczenie, nic go nie zaskoczy w sferze seksu.