Sennik: dentysta. Co oznacza dentysta według sennika?

Sennik: dentysta. Co mówi sennik na temat snu, w którym główną rolę odgrywa dentysta? Przekonaj się, czego zapowiedzią może być sen o dentyście.

Sen o dentyście: jak go interpretować?

Sen o dentyście można interpretować wprost: mamy umówioną wizytę, może odrobinę się jej obawiamy, więc w naszych snach pojawia się dentysta jak z filmowego koszmaru. Nie jest to nic dziwnego, ani nietypowego, bowiem normalne jest to, że nasze lęki ujawniają się właśnie w sennych marzeniach. Niemniej jednak może zdarzyć się też tak, że nie mamy żadnych kłopotów z zębami, a wizyta u dentysty nie wzbudza u nas żadnych emocji, a mimo to pojawia się on w naszych snach regularnie... Co oznacza taki sen? Jak go interpretować?

Sennik: wyrywanie zębów u dentysty i inne warianty snów

Sen może pokazywać nam wizytę u dentysty i różne okoliczności jej towarzyszące. Raz będzie ona związana z wyrywaniem zębów, innym razem z plombowaniem, borowaniem i innymi czynnościami wykonywanymi w gabinecie stomatologicznym. Co oznaczają poszczególne warianty snów o dentyście wg sennika?

  • sennik: leczenie zębów - taki sen oznacza, że masz do zrobienia ważną rzecz, którą ciągle odkładasz w czasie. Nie jest to dla ciebie dobre, ale mimo to próbujesz to odciągnąć jak najdłużej się da, choć wiesz, że konsekwencje będą bolesne
  • sennik: wyrywanie zębów u dentysty - to ostrzeżenie przed tym, że w najbliższym czasie poniesiesz poważną stratę; może mieć ona różny charakter: od materialnego aż po stratę bliskiej osoby
  • sennik: wizyta u dentysty - jeśli w twoim śnie często pojawia się motyw wizyty u dentysty, oznacza to, że nie powinieneś dłużej zwlekać z odłożonymi na później sprawami.

Dlatego jeśli śni ci się wizyta u dentysty, sennik wskazuje jednoznacznie, aby nie lekceważyć tego. Sen z wizytą u dentysty świadczy bowiem o problemach, z którymi się borykasz i nie możesz liczyć na żadne wsparcie. Sennik o dentyście mówi wprost, że jest on symbolem ukrytych lęków i kłopotów, których nie da się uniknąć.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Sennik: dentysta a borowanie, leczenie itd.

W senniku odnajdziemy odpowiedzi na wiele trapiących nas pytań, począwszy od tego co znaczy dentysta, a nawet co zwiastuje śniące się leczenie zęba czy borowanie. To ostatnie jeśli pojawia się w twoim śnie, sugeruje, że pilnie potrzebujesz szczerej rady i pomocy ze strony życzliwej osoby.

  • sennik: zęby - sam sen o zębach może mieć wielorakie znaczenie, ważne, aby zwrócić uwagę na ich stan; jeśli są zadbane i ładne zwiastują pozytywne wydarzenia, jeśli zaś są zepsute, łamiące, czarne, wypadają, wtedy może to wieszczyć znaczne problemy
  • sennik: plomba - plomba w senniku oznacza szybką radę na kłopoty; jeśli śni ci się plomba, może to oznaczać, że potrzebujesz natychmiastowej pomocy
  • sennik: czyszczenie - dentysta czyszczący zęby podczas wizyty może sugerować, że przed tobą doświadczenie nieprzyjemne, ale konieczne, by móc pójść dalej. Nie obawiaj się go. Będziesz musiał pocierpieć, ale wszystko to ma swój dalszy sens. 
  • sennik: plombowanie - może ono być symbolem twoich nieudanych relacji międzyludzkich, które z twojego powodu uległy rozluźnieniu.

Sen - znieczulenie. Znaczenie snu

W kontekście snów o dentyście często pojawia się także znieczulenie. Rutynowa czynność w gabinecie dentystycznym może symbolizować twój strach przed bólem i tym, co nieznane. Senniki znaczenie snu o znieczuleniu interpretują jako zapowiedź zaskoczenia, jakie wywoła u ciebie nietypowa sytuacja, która dotknie bliskie ci osoby.

  • sen o dentyście - nie wróży niczego złego, ale daje do zrozumienia, że nie można oszukać losu, a twoje przeznaczenie i tak wcześniej czy później cię dopadnie
  • sen o dentystce - kiedy twoje zęby leczy kobieta, może być to oznaką tego, że brak ci kontaktu z matką, która zna najlepsze sposoby by ukoić twój ból i strach
  • sen o gabinecie dentystycznym - sen o gabinecie dentystycznym jest uosobieniem lęków, jakie tkwią w twojej podświadomości; musisz się z nimi jak najprędzej uporać, zanim urosną do rozmiarów, z którymi nie dasz sobie samodzielnie rady.

Zobacz też: Sennik - ryby. Poznaj znaczenie snu o rybach