Sennik: krew z nosa

Sennik: krew z nosa - co oznacza krew z nosa we śnie? Wśród wielu ludzi widok ten w życiu realnym budzi grozę, wielu bardzo drastycznie bowiem reaguje na widok krwi. Sen o krwi płynącej z nosa może stanowić dla wielu osób koszmar, dla niektórych może być zupełnie banalnym zjawiskiem. Czy taki sen zwiastuje coś szczególnego? Czy jest to zwiastun nadchodzącej choroby? Warto sprawdzić jak sen, którego motywem jest krew z nosa, interpretuje księga snów.

Krew z nosa – sennik

Sen o krwi z nosa według Sennika posiada wiele znaczeń. Przed rozpoczęciem interpretacji takiego snu, warto zastanowić się nad sytuacją widzianą w wizji nocnej, nad tym komu krew z nosa płynęła, z jakiego powodu oraz jak ona wyglądała. Okazuje się, że wszystkie te aspekty są niezwykle istotne i wpływają na zupełnie inne znaczenie snu o krwi z nosa.

Dla wielu osób, krew widziana we śnie jest widokiem koszmarnym, ponieważ boją się i wystrzegają od tego obrazu w rzeczywistości. Po takim śnie część ze śniących może obudzić się przerażona, zaniepokojona, a lęk po takim – dla niektórych – traumatycznym śnie może utrzymywać się przez cały dzień. Inna grupa ludzi może być zaniepokojona nie samym widokiem krwi, bowiem może być on dla nich obojętny. Wiele przesądów głosi, że widok krwi zwiastuje śmierć w najbliższym otoczeniu, utratę kogoś bliskiego. Dobra wiadomość dla osób, wierzących w te przesądy jest taka, że wśród wszelkich interpretacji Księgi Snów na temat krwi z nosa, nie ma wzmianki o tym, by był to zwiastun śmierci.

Bardzo poważnym ostrzeżeniem jest widok zakrzepłej, czarnej lub ciemnej krwi widzianej we śnie. Taki obraz może zwiastować bardzo poważną chorobę, która dotknie osobę bliską. Z kolei jasnoczerwona krew jest znakiem niewielkich dolegliwości zdrowotnych, które również mogą spotkać kogoś z najbliższego otoczenia osoby śniącej. Jak widać bardzo ważne są cechy widzianej we śnie krwi, które mogą decydować o znaczeniu danego snu.

Sen o krwi z nosa

Jak wspomniano wyżej, sen o krwi z nosa posiada wiele interpretacji. Samo krwawienie ujrzane we śnie oznacza bardzo duże rany emocjonalne wywołane utratą reputacji, energii lub prestiżu. Z kolei bardzo dobrym znakiem jest widok we śnie krwi skapującej na ziemię. Taki obraz jest zwiastunem szczęścia, które spotka śniącego w życiu realnym w najbliższej przyszłości.

Niezwykle istotne jest zwrócenie uwagi na to, u kogo krew płynie z nosa. Jeżeli we śnie śniący obserwuje płynącą krew z nosa kogoś innego, oznacza to, iż nasza bezwzględność i dążenie po trupach do celu może mieć negatywny skutek. To bardzo ważne ostrzeżenie dla takich osób, aby zahamowali oni swój pęd i zastanowili się, czy nie ranią swoim postępowaniem osób trzecich, członków rodziny lub czy nie zapędzili się za bardzo, działając na swoją niekorzyść.

Sen o krwi z nosa przybiera również inne znaczenie dla osób, znajdujących się w konkretnych sytuacjach w życiu realnym. Jeżeli śniący o krwi z nosa uwikłany jest w romans, powinien potraktować taką wizję jako ostrzeżenie, bowiem zwiastuje to wyjście na światło dzienne tej tajemnicy. Z kolei dla osób, które są zakochane, sen o krwi płynącej z nosa oznacza przyszłe konflikty w związku, a nawet problemy z niewiernością.

Sennik: krew z nosa i ust

Sen o krwi płynącej z nosa i ust stanowi bardzo poważne ostrzeżenie dla osoby śniącej. Jeżeli w nocnej wizji z nosa i ust śniącego płynie krew, oznacza to, iż powinien on natychmiast udać się do lekarza. Taki sen jest bowiem zwiastunem nieprawidłowego funkcjonowania organizmu oraz choroby osoby śniącej. Z kolei, jeżeli we śnie osoba śniąca pluje krwią oznacza to, że w najbliższej przyszłości czekają ją kłopoty.

Inne znaczenie ma sen, w którym śniący ubrudzi sobie ręce płynącą krwią – zakrwawione ręce to ostrzeżenie przed nieszczęściem, wynikającym z nieodpowiedzialnego postępowania osoby śniącej. Księga Snów inaczej interpretuje sen, w którym śniący ma zaplamione krwią ubranie – jest to zwiastun pojawienia się w życiu tej osoby poważnego wroga, osoby, która nie jest w stosunku do śniącego życzliwa.

Miałeś sen o krwi z nosa? Opisz nam go w komentarzu poniżej.