Sennik: kał

Sennik: kał obecny we śnie sprawia, że jest on jednym z najbardziej nieprzyjemnych snów wywołujących odrazę, obrzydzenie i dyskomfort. Czy sen, w którym pojawiają się odchody ma złe znaczenie i zwiastuje równie nieprzyjemne jak on wieści? Jak należy interpretować sen o kale?

Kał: sennik

Kał jest czymś, co nierozerwalnie wiąże się z ludzką egzystencją, a jednocześnie jest kwestią wstydliwą. Oddawanie kału kojarzy się z czynnością, którą wykonujemy w samotności i w odosobnieniu. Ze względu na to, że kał związany jest z czynnością fizjologiczną, obecną w życiu każdego z nas codziennie, sen o nim jest czymś naturalnym i normalnym. Często pojawienie się kału we śnie jest interpretowane jako symbol skąpstwa oraz chciwości, jednak sen, w którym widziane są odchody ma również wiele innych znaczeń, w zależności od sytuacji, jaka jest widziana przez osobę śniącą.

Sennik kał odchody

W niejednej kulturze odchody kojarzone są bardzo dobrze – oznaczają bowiem dobrobyt i bogactwo. Kał jest symbolem wewnętrznej mocy, zapowiada odrodzenie i nową siłę, która pojawia się z nicości. W związku z tym już od dawnych czasów sny, w którym pojawiają się odchody były interpretowane jako zwiastun powodzenia w kwestiach zawodowych i finansowych.

Sennik kał ludzki

Interpretacja snu o kale zależy w dużej mierze od tego, w jakiej sytuacji są widziane odchody, jednak bardzo często sny o nim mają związek ze stosunkiem osoby śniącej do pieniędzy. Pojawiające się we śnie zatwardzenie, zatrzymywanie kału i zaparcia można odczytywać jako znak tego, że w realnym życiu osoba śniąca nie jest skora do wydawania pieniędzy. Czasami oznacza to oszczędność, a czasami wręcz skąpstwo, które może prowadzić do nieporozumień i kłótni z bliskimi osobami.

Sen o odchodach

W przeciwieństwie do snu o zaparciach, sny o zbieraniu kału, zabawie nim, oglądaniu go, mogą odzwierciedlać ukryte marzenia śniącego związane z pieniędzmi, ale w innym wymiarze. Zazwyczaj sen o zabawie odchodami wyraża pragnienia bycia bogatym. Wiąże się to z beztroskim podejściem do kwestii finansowych i nieoszczędzaniem pieniędzy. Z drugiej strony, taki sen czasami interpretuje się również jako oznakę marzeń śniącego o panowaniu nad ludźmi, sprawowaniu władzy, osiągnięciu dużego sukcesu i byciu wywyższonym ponad innych ludzi.

Sen o odchodach ludzkich

Sen o wypróżnianiu się również ma swoją interpretację w Wielkiej Księdze Snów. Taki sen zazwyczaj oznacza, że osoba śniąca odczuwa silną potrzebę oczyszczenia, pozbycia się z życia niepotrzebnych zmartwień, obowiązków, a może i osób, które zabierają jej życiową energię. Ponadto widok ludzkich odchodów jest znakiem, który zwiastuje szczęście i powodzenie w grach losowych. Nie należy jednak zbytnio ufać tej interpretacji i lepiej zachować w tej kwestii zdrowy rozsądek.

Niezwykle nieprzyjemnym koszmarem sennym jest sen, w którym zjada się własny kał, jednak nie należy się obawiać, gdyż jest to dobry znak. Taki sen oznacza, że osiągniemy postawiony sobie cel, jednak musimy mieć się na baczności, ponieważ z powodu swojego sprytu możemy zostać źle odebrani przez otoczenie. Lepiej uważać, bo nasza inteligencja może zostać odebrana jako cwaniactwo.

Sennik kał psa

Sny, w których pojawia się kał psi, zamiast ludzkiego, mają podobne znaczenie. Jeśli we śnie osoba śniąca wdepnie w psie odchody, może się spodziewać dobrego obrotu spraw, rozwiązania wszystkich swoich problemów i pomyślności we wszystkich podejmowanych działaniach. Dodatkowo psie odchody są zapowiedzią, że będziemy w najbliższym czasie podejmować dobre, niekiedy przełomowe decyzje. Jeśli więc śnią Ci się psie odchody, zastanów się nad podjęciem ryzyka, ponieważ sytuacja będzie Ci sprzyjać. Złym znakiem jest jedynie sprzątanie psiej kupy. Taki sen może bowiem oznaczać, że w najbliższym czasie osobę śniącą czekają problemy w życiu zawodowym, może nawet utrata stanowiska czy pozycji. Taki sen często oznacza również zawód związany z czyimiś niespełnionymi obietnicami.

Sennik: kał dziecka

Sen o kale pojawiający się u dziecka może być oznaką, że dziecko przeżyło coś bardzo trudnego, co znacząco wpłynie na jego dalszy rozwój.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.