Sennik: lew

Sennik: lew widziany we śnie - co oznacza? Taki sen może u śniących budzić grozę, lęk lub inne tego typu uczucia, ponieważ lew to zwierzę należące do najgroźniejszych na świecie żyjących obecnie ssaków. Czy jednak na pewno zawsze mamy się czego obawiać, gdy we śnie zobaczymy lwa?

Lew: sennik

Sny, w których pojawia się lew można interpretować bardzo różnie, w zależności od kontekstu. Samo zwierzę budzi u ludzi lęk, ponieważ jest jednym z najgroźniejszych zwierząt świata, jednak sny o nim mogą być kojarzone z takimi pojęciami jak władza, siła, dominacja, odwaga, męskość, seksualność.

Sen o tym, że przyglądasz się lwu z daleka jest odzwierciedleniem lęków, jakie w sobie nosisz przed kimś lub przed czymś.  Jeżeli we śnie polujesz na lwa, oznacza to, że w najbliższej przyszłości podejmiesz się pewnego wyzwania i odniesiesz sukces.

Sennik: lew atakuje

Jeżeli we śnie lew atakuje Cię, strzeż się kogoś ze swojego otoczenia, kto ma nad Tobą jakąkolwiek formę władzy - partner życiowy, rodzic, przełożony. Z jego strony może spotkać Cię coś nieprzyjemnego.

Sennik: lew tygrys

Jeżeli we śnie widzisz zbliżającego się do Ciebie lwa lub tygrysa to zachowaj ostrożność - w Twoim otoczeniu może pojawić się niebawem ktoś, kto będzie próbował Cię zdominować, narzucić swoją wolę lub wykorzystać używając swojej seksualności. Jeżeli bawisz się we śnie z lwem lub tygrysem, to znaczy, że w najbliższym czasie zdobędziesz coś dla Ciebie bardzo cennego na gruncie zawodowym lub prywatnym.

Sen: lew

Kiedy w Twoim śnie pojawia się lew, możesz to interpretować bardzo różnie - jeżeli tresujesz we śnie lwa to znaczy, że zachowasz pełną kontrolę nad ważnymi dla Ciebie wydarzeniami. Jeśli jednak we śnie patrzysz na zbliżającego się do Ciebie ryczącego lwa to może oznaczać, że w Twoim najbliższym otoczeniu znajdzie się niebawem ktoś niebezpieczny dla Ciebie - ktoś, kto będzie próbował Cię zdominować. Jeśli we śnie bawisz się z małym lwiątkiem to znaczy, że czeka Cię coś bardzo miłego, staniesz się popularny w kręgach towarzyskich lub osiągniesz sukces. 

Lew: znaczenie

Sen o lwie, który jest zamknięty w klatce oznacza, że skutecznie obronisz się przed wpływem kogoś kto chce Cię zdominować. Jeżeli śnisz o lwie na wolności, który jest podporządkowany Twojej woli, to znaczy, że w najbliższej przyszłości czeka Cię powodzenie na gruncie towarzyskim lub zawodowym. 

Jeśli natomiast we śnie otacza Cię stado lwów, bądź bardzo ostrożny – taki sen może symbolizować pojawienie się w Twoim życiu bardzo wpływowych i niekoniecznie dobrych ludzi - nie ufaj ich intencjom.

Znaczenie snu: lew

Sen o lwie można interpretować bardzo różnie. Oswojony lew może oznaczać władzę, siłę czy wigor seksualny, a także nową ważną znajomość, która może przerodzić się w silnym związek. Lew biegnący może zwiastować nagłą chorobę. Sen o lwie, który Cię goni może symbolizować kłopoty, zagrożenie czyhające na Ciebie. Lew śpiący to spokój i szczęście w życiu rodzinnym. Jeśli we śnie widzisz lwa w klatce, może to oznaczać, że pokonasz jakąś trudność, która stanie na Twojej drodze.

Znaczenie snów: lew

Sny o lwie mogą być interpretować różnie w zależności od kontekstu, w jakim pojawia się to zwierzę. Lew zamknięty w klatce to pokonanie trudności bądź skuteczne uniknięcie konfliktu z kimś bardzo niebezpiecznym.  Lew na wolności to ostrzeżenie przed pojawieniem się w Twoim życiu kogoś bardzo silnego, kto będzie chciał zdominować Cię, narzucić swoją wolę. Jeśli śnimy o tym, że lew poddaje się naszej woli lub go tresujemy to może oznaczać, że kontrolujemy swoje życie. Kiedy we śnie widzimy śpiącego lwa to możemy spodziewać się, że wydarzy się coś miłego, spotka nas szczęście.

Sennik: zabicie lwa

Sen, w którym zabijasz dorosłego lwa może oznaczać, że w niedalekiej przyszłości pokonasz dużą trudność, że będziesz mieć siłę i odwagę, żeby stawić czoła przeciwnościom, może takim, które celowo ktoś będzie próbował dla Ciebie stworzyć. 

Sennik: stado lwów

Jeżeli we śnie widzisz stado lwów i jesteś na tyle od nich daleko, że nic Ci nie grozi, to spodziewaj się w najbliższym czasie dodatkowych obowiązków domowych lub nowych zadań zawodowych. Jeśli we śnie stado lwów jest blisko Ciebie bądź ostrożny – czekają Cię trudności.

Sennik: lwica

Jeżeli we śnie widzisz obserwującą Cię lwicę i jesteś mężczyzną, to być może spotkasz na swojej drodze kobietę o bardzo dużym temperamencie seksualnym lub o silnym charakterze. Jeśli jesteś kobietą, sen taki może oznaczać, że w Twoim otoczeniu pojawi się silna kobieta sprzyjająca Ci.

Miałeś sen o lwie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.