Sennik: mocz

Sennik: mocz - sny o oddawaniu moczu nie należą do najprzyjemniejszych. Jest to czynność fizjologiczna, która nie posiada żadnej symboliki. Czy mocz ujrzany we śnie zwiastuje coś szczególnego? A może jest znakiem oczyszczenia duchowego, nawiązuje do duchowym aspektów naszego życia? Czy może jest to znak, który należy zbagatelizować, ponieważ nic nie zwiastuje? Sprawdźmy, jak obecność moczu we śnie interpretuje Sennik.

Mocz – sennik

Oddawanie moczu jest to normalna, fizjologiczna czynność, którą człowiek wykonuje kilka razy dziennie. Wbrew pozorom płyn ten jest bardzo ważny dla naszego organizmu, ponieważ razem z moczem wydalane są z ciała toksyny i zanieczyszczenia. Ze względu na to, iż jest to naturalna czynność ludzka, oddawanie moczu może często stanowić motyw snu. Co może oznaczać nocna wizja z moczem w roli głównej?

W dzisiejszych czasach sny stanowią jedne z najbardziej niezbadanych aspektów naszego życia. Udowodnione jest jednak, iż większość ze snów wynika z naszych trosk, problemów, ale też radości, które aktualnie przeżywamy. W snach bardzo często ujawniane są obawy ludzkie, ukryte czasem głęboko w podświadomości, z którymi człowiek nie chce się zmierzyć. Sny mogą być również odzwierciedleniem aktualnego stanu fizycznego osoby śniącej. W związku z tym czasem sen o oddawaniu moczu nie jest żadnym symbolem, tylko konsekwencją tego, iż osoba śniąca ma przepełniony pęcherz. W takim przypadku należy zrezygnować z poszukiwań interpretacji tej wizji.

Warto również zaznaczyć, iż Księga Snów inaczej interpretuje mocz, który sami oddajemy lub który obserwujemy we śnie. Przed rozpoczęciem poszukiwania znaczenia snu z moczem, jako jego głównym motywem, warto zastanowić się więc jaką sytuację we śnie widzieliśmy i w jakiej postaci mocz występował w naszej wizji.

Sennik: mocz – oddawać

Jedną z wizji z moczem w roli głównej może być sen, w którym sami oddajemy mocz lub widzimy, gdy ktoś wykonuje tę czynność fizjologiczną. Obydwie te wizje mają jednak bardzo różne znaczenie i obydwie zwiastują pozytywne rzeczy w życiu osoby śniącej. Jeżeli we śnie sama osoba śniąca oddaje mocz oznacza to, iż najbliższym czasie odczuje ulgę, koniec pewnego problemu. Kłopoty te mogą być związane z finansami, sytuacją rodzinną lub dręczącą osobę śniącą dolegliwością. Z kolei, jeżeli osoba śniąca ujrzy we śnie sytuację, w której to ktoś obcy oddaje mocz, oznacza to, iż w najbliższej przyszłości w życiu realnym odczuje ona potrzebę naprawy zaniedbanych kontaktów oraz poprawę relacji z bliskimi. To mimo wszystko bardzo dobry znak, ponieważ ludzie często nie zdają sobie sprawy z wagi relacji rodzinnych oraz wartości przyjaciół.

Innym rodzajem snu jest wizja, w której osoba śniąca tylko słyszy jak ktoś oddaje mocz. Taki sen stanowi bardzo poważne ostrzeżenie - oznacza bowiem, iż w najbliższym czasie osoba śniąca może być narażona na bardzo poważne problemy, spowodowane dużym niedomówieniem, niewyjaśnioną kwestią lub zaniedbaniem swoich obowiązków. To bardzo istotna przestroga, która odpowiednio wcześnie zinterpretowana, może uchronić śniącego przed poważnymi kłopotami.

Sennik: mocz psa

Bardzo częstą wizją z moczem w roli głównej jest sen o zwierzęciu, które spełnia tego rodzaju fizjologiczną potrzebę. Jest to jednak bardzo szczególny znak - jeżeli we śnie ktoś ujrzy sikające zwierzę, oznacza to, iż w rzeczywistości posiada bardzo duże, niespełnione pokłady seksualne. Co więcej, według Księgi Snów sen ten oznacza, iż potrzeby te wkrótce zostaną spełnione. To bardzo dobry, pozytywny znak dla osób, które poszukują partnerów i którym w ostatnim czasie doskwierało ubogie życie seksualne.

Sennik: mocz dziecka          

Innym, popularnym rodzajem snu o moczu jest wizja z moczem dziecka. Warto zaznaczyć, iż dziecko oddające mocz nie musi śnić się tylko matkom lub kobietom, które zajmują się dzieckiem. Wizja ta może we śnie nawiedzić również mężczyzn i stanowi bardzo poważne ostrzeżenie. Widok moczu dziecka we śnie oznacza bowiem, iż obawy osoby śniącej, dotyczące konkretnego członka rodziny są uzasadnione i mogą w najbliższym czasie się spełnić.

Miałeś sen o moczu? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA