Sennik: mężczyzna

Sennik: mężczyzna i jego obecność we śnie może być interpretowana bardzo różnorodnie, w zależności od tego, jaka jest perspektywa śniącego - czy jest kobietą czy mężczyzną. Sny o mężczyźnie należą do bardzo popularnych snów, szczególnie, że mężczyzna ten może występować pod postacią księdza, lekarza, policjanta czy członka rodziny.

Sennik: mężczyzna

Sny o mężczyźnie można interpretować bardzo różnorodnie. Wszystko zależy od tego, czy jesteś kobieta czy mężczyzną, czy znasz tego, który pojawia się w Twoich snach, czy jest to może ktoś całkiem obcy. Jeżeli jesteś kobietą i we śnie widzisz bardzo atrakcyjnego mężczyznę, oznacza to niezaspokojone potrzeby seksualne lub potrzebę przeżycia przygody intymnej.

Nieznajomy mężczyzna wróży także nadchodzące sukcesy. Jeśli natomiast we śnie mężczyzna był agresywny to znaczy, że czeka Cię niedługo sytuacja, w której będziesz musiała podjąć trudną decyzję. Przeklinający mężczyzna we śnie może oznaczać kłopoty w relacjach z ludźmi, być może staniesz się obiektem oszczerstwa bądź plotki – bądź ostrożna. Jeśli we śnie to ty jesteś mężczyzną to znaczy, że czeka Cię niebawem sytuacja, w której będziesz musiała przejąć obowiązki typowe dla płci brzydkiej. Jeśli śnisz natomiast o swoim partnerze, który jest Ci niewierny psychicznie lub zdradzającym Cię fizycznie, to taki symbol odzwierciedla Twój lęk przed taką sytuacją i utratą partnera.

Jeżeli jesteś z kolei mężczyzną i we śnie pojawia Ci się mężczyzna agresywny, to bądź ostrożny - być może czeka Cię jakiś konflikt.

Sennik: nagi mężczyzna

Jeżeli jesteś kobietą, to sen o nagim, obcym mężczyźnie może symbolizować niezaspokojone potrzeby seksualne i ochotę na niezobowiązującą przygodą intymną. Jeżeli śnisz o nagim mężczyźnie, który jest Ci bliski, to może odzwierciedlać to Twoją ciągle silną fascynację nim lub niezaspokojony popęd wynikający z różnic Waszych temperamentów. 

Sennik: mężczyzna znajomy

Jeżeli jesteś kobietą i sen o znajomym mężczyźnie ciągle powraca, to oznacza to, że jesteś zaangażowana emocjonalnie w jakąś relację z tym mężczyzną. Jeżeli mężczyzna, który pojawił się w Twoim śnie jest zaangażowany w związek z inną kobietą, to taki sen może oznaczać, że masz poczucie niespełnienia w miłości. Jeśli natomiast mężczyzna ze snu jest Twoim partnerem i był uśmiechnięty i zadowolony, oczekuj szczęśliwych, miłych chwil, jakie razem spędzicie.

Pobicie przez znajomego mężczyznę, np. partnera życiowego może oznaczać, że czekają Cię kłopoty osobiste, kryzys w związku. Gdy we śnie widziałaś agresywnego znajomego mężczyznę to bądź roztropna – czeka Cię sytuacja, w której będziesz musiała podjąć trudną decyzję. Jeśli jesteś mężczyzną i we śnie widzisz innego mężczyznę, który jest Ci znajomy i zachowuje się agresywnie wobec Ciebie, zachowaj ostrożność, ponieważ czeka Cię konflikt lub jakieś kłopoty.

Gdy we śnie utrzymujesz seksualną relację ze znajomym Ci mężczyzną, może to oznaczać, że Wasze relacje bardzo się poprawią, będziesz mógł lub mogła na niego liczyć w ważnej dla Ciebie sprawie. Niezależnie od płci śniącego, jeśli we śnie pojawia się wysoki mężczyzna, to zwiastuje to sukces zawodowy, pomyślność w interesach, a mężczyzna z brodą to zapowiedź jakiegoś gniewu i nieprzyjemnej sytuacji, jaka może Cię spotkać niebawem.

Sennik: starszy mężczyzna

Jeżeli we śnie widziałeś starszego obcego mężczyznę, to spodziewaj się na swojej drodze mądrego człowieka, który udzieli Ci ważnych rad. Jeśli natomiast widziany we śnie mężczyzna to Twój ojciec lub dziadek, znaczy to, że będziesz potrzebować wsparcia najbliższych.

Sennik: obcy mężczyzna

Jeśli jesteś kobietą, to widziany we śnie obcy mężczyzna jest zwiastunem sukcesu. Nieznajomy atrakcyjny mężczyzna we śnie kobiety może oznaczać niezaspokojony popęd seksualny. Wysoki obcy mężczyzna zwiastuje sukces zawodowy, powodzenie w interesach, a mężczyzna otyły to ostrzeżenie przed kłopotami - bądź uważny. Jeżeli jesteś kobietą i w Twoim śnie pojawił się przystojny obcy mężczyzna, taki sen może oznaczać, że nie jesteś dostatecznie zadowolona z obcego związku i masz ochotę na przygodę.

Sennik mężczyzna z brodą

Mężczyzna z brodą widziany we śnie zwiastuje niemiłą sytuację, a być może czyjś gniew, na który się narazisz. Łysy mężczyzna, bez zarostu widziany we śnie może symbolizować lęk przed utratą czegoś lub zmianą. Twoje obawy mogą okazać się prawdziwe.

Miałeś sen o mężczyźnie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.