Sennik: mieszkanie

Sennik: mieszkanie jest pewnego rodzaju wizytówką właściciela, więc znaczenie snu o mieszkaniu zależy od jego stanu i wyglądu. Zobacz, jak interpretować sen o mieszkaniu każe Wielka Księga Snów. Czy widok mieszkanie we śnie jest przestrogą czy dobrym znakiem?

Mieszkanie: sennik

Sny o mieszkaniu bywają interpretowane na wiele różnych sposobów w zależności od wyglądu mieszkania. Najczęściej takie sny są odzwierciedleniem stanu ducha, psychiki osoby śniącej. Stan mieszkania widzianego we śnie jest również bardzo często odbierany jako odbicie stanu zdrowia osoby śniącej. Tak więc jeśli śni Ci się mieszkanie, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na szczegóły, takie jak wyposażenie mieszkanie, jego wielkość, a także otoczenie.

Interpretacja snu o mieszkaniu może odnosić się do stanu fizycznego osoby śniącej, jednak ma na to wpływ również jej samopoczucie, stan ducha. Tak więc stan mieszkania w dużej mierze oddaje stan osoby, która widzi to mieszkanie w swoim śnie.

Sennik: wyposażenie mieszkania

Bardzo ważne we właściwym odczytaniu snu o mieszkaniu jest zwrócenie uwagi na jego poszczególne elementy, na przykład ściany, okna, podłogi. Każdy element odnosi się bowiem do innych organów ciała ludzkiego. Zwykle uznaje się, że sufit utożsamia psychikę, umysł. Okna są jakby oczami mieszkania, więc stan okien odzwierciedla umiejętności śniącego dotyczące postrzegania świata. Brudne lub wybite szyby mogą być oznaką, że śniący nie potrafi trzeźwo spojrzeć na świat, w związku z czym często bywa oszukiwany i mamiony przez zgubne obietnice. Czyste, duże okna są oznaką trzeźwego patrzenia na świat i umiejętności obiektywnej oceny sytuacji.

Drzwi do mieszkania widziane we śnie zazwyczaj odnoszą się do organów płciowych, więc sen o takiej tematyce jest szczególnie ważny dla osób starających się o dziecko. Jeśli drzwi są w dobrym stanie, są świeżo odmalowane i czyste, sen jest zapowiedzią rychłego zajścia w ciążę lub szczęśliwego rozwiązania. Z kolei, jeżeli drzwi widziane we śnie są zniszczone, nie trzymają się na zawiasach lub są brudne i popękane, warto rozważyć wizytę u lekarza. Osoby starające się o dziecko, którym śni się mieszkanie z zepsutymi drzwiami, mogą mieć pewne problemy z zajściem w ciążę lub w czasie ciąży pojawią się pewne drobne komplikacje.

Sennik: zalane mieszkanie

Sen o zniszczonym mieszkaniu ściśle wiąże się z życiem rodzinnym. Zalane mieszkanie ujrzane we śnie powinno zostać potraktowane jako przestroga przed zaniedbywaniem spraw rodzinnych, domowych. Być może Twoje dzieci lub partner nie czują się dobrze i uważają, że poświęcasz im za mało czasu, ponieważ zbyt mocno angażujesz się w pracę lub pasje, które zabierają Ci zbyt wiele czasu.

Sennik: nowe mieszkanie

Sen o nowym mieszkaniu ma bardzo podobne znaczenie, jak ten o przeprowadzce. Zmiana miejsca zamieszkania zwykle wiąże się z ogromnymi zmianami. Być może będzie to nowa posada, awans w pracy lub osoba śniąca pozna kogoś inspirującego, kto odmieni jej sposób postrzegania świata. Sny o nowym mieszkaniu zwykle są interpretowane jako dobry znak, chyba że mieszkanie, do którego przeprowadza się osoba śniąca jest w gorszym stanie niż poprzednie. W takim przypadku należy być ostrożnym zwłaszcza w kwestiach finansowych, ponieważ sen o zmianie mieszkania na takie o gorszym standardzie zapowiada problemy z pieniędzmi. Być może wydajesz pieniądze w nieprzemyślany sposób, kupujesz rzeczy, które są całkowicie zbędne? Takie postępowanie bardzo często prowadzi do kłopotów finansowych.

Sennik: mieszkanie opuszczone

Widok zaniedbanego, opuszczonego mieszkania we śnie z pewnością nie jest dobrym znakiem. Jako że mieszkanie we śnie odzwierciedla stan śniącego, zaniedbane mieszkanie może oznaczać problemy ze zdrowiem lub pogorszenie samopoczucia. Zaniedbane mieszkanie może również świadczyć o tym, że w życiu śniącego jest wiele niezałatwionych spraw, które nie pozwalają mu odzyskać spokoju. W sytuacji, gdy często miewasz takie sny, zastanów się czy w Twoim życiu nie ma czegoś co Cię ogranicza i nie pozwala realizować marzeń.

Miałeś sen o mieszkaniu? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.