Sennik: okno

Sennik: okno - symbolika snów, w których pojawia się okno może nawiązywać do tego, jak śniący postrzega świat, swoje życie, wydarzenia z przeszłości lub jak myśli o przyszłości. Interpretacja snów z oknem uzależniona jest między innymi od tego, jakie to jest okno czy w jakim kontekście o nim śnimy.

Sennik: okno

Sny o oknie mogą mieć bardzo wiele różnych znaczeń w zależności od tego, w jakim kontekście pojawia się okno, czy nawet po prostu jakie to jest okno. Jeżeli w Twoim śnie widziałeś czyste okno to bardzo dobry znak i może zwiastować powodzenie, jakieś szczęśliwe wydarzenie. Jeżeli jednak okno było brudne, może oznaczać ono zbliżającą się niejasną sytuację lub chorobę. Małe okno widziane we śnie oznacza jakieś ograniczenia, a okno za kratę niestety może zwiastować problemy z prawem.

Jeśli we śnie widziałeś okno otwarte to może to oznaczać szczęśliwy, harmonijny związek lub niezaspokojony popęd seksualny. Zamknięte okno to z kolei symbol zbliżających się sprzeczek, nieporozumień w związku, trudności w komunikacji, wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb. Jeśli we śnie wchodziłeś przez okno to bądź ostrożny – taki sen to ostrzeżenie przed skandalem, plotkami. Gdy we śnie wypadłeś przez okno bądź uważny – być może zwiastuje to jakieś niebezpieczeństwo.

Sen: okno otwarte

Jeżeli w Twoim śnie pojawiło się otwarte okno to zwiastuje ono szczęście, powodzenie w związku. Taki sen może mieć również znaczenie erotyczne i wtedy może świadczyć o niezaspokojonych potrzebach seksualnych. Jeśli podczas snu wyglądałeś przez okno otwarte okno, to zapowiedź wesołych wiadomości, ciekawych informacji. Jeżeli jednak za oknem nie ma nic, to taki sen może odnosić się do złudnych nadziei śniącego.

Sen: okno wypadające

Sen o wypadającym oknie może zwiastować niepokojące wiadomości. Taki sen jest łączony raczej z problemami w sferze zawodowej, więc bądź czujny i nie daj swoim współpracownikom powodów do obmawiania Cię, czy zarzucania Ci niewłaściwego wykonywania swoich obowiązków.

Sen: okno otwierać

Jeśli podczas snu otwierasz okno, to w Twoim życiu nastąpi bardzo korzystna zmiana, być może otworzysz się na jakąś odmianę, której dotychczas nie dopuszczałeś do siebie. Sen, w którym pojawia się otwarte okno oznacza szczęśliwy, harmonijny związek lub niezaspokojone potrzeby seksualne. Jeżeli w Twoim śnie pojawiło się z kolei zamknięte okno, możesz spodziewać się konfliktu, sprzeczki z partnerem życiowym.

Sen: rozbite okno

Jeżeli podczas snu widziałeś rozbite okno, uważaj na kogoś w Twoim otoczeniu, kto może być w stosunku do Ciebie dwulicowy, może obmawiać Cię lub szerzyć plotki na Twój temat.

Okno wystawowe

Okno wystawowe widziane we śnie ma dwojakie znaczenie: może zwiastować dobrobyt lub odnosić się do tego, w jaki sposób ludzie z otoczenia postrzegają śniącego - jako osobę nieskromną, może zbytnio pazerną.

Wypadnięcie z okna we śnie

Jeżeli we śnie wypadłeś z okna bądź bardzo ostrożny – może grozić Ci jakieś niebezpieczeństwo. Wyskoczenie z okna może symbolizować rozterki śniącego dotyczącego jakiejś sytuacji. Taki koszmar może również oznaczać, że osoba śniąca znalazła się w sytuacji, z której nie ma łatwego wyjścia. Być może potrzebna będzie pomoc osób trzecich, więc nie wstydź się przyznać do błędu i poprosić o wsparcie kogoś bliskiego.

Znaczenie snów okno

Sny o oknie mają bardzo bogatą symbolikę - ważny w nich jest sam kontekst, w jakim pojawia się okno i to, jak ono wygląda. Jeśli we śnie widziałeś czyste okno jest symbol powodzenia i sukcesu. Brudne okno to niestety jakaś niejasna sytuacja lub choroba. Jeżeli widziane przez sen okno było oświetlone, może zwiastować niebezpieczeństwo, a jeśli okno za kratą, niewykluczony jest konflikt z prawem. Jeżeli podczas snu wyglądałeś przez okno, spodziewaj się ciekawej informacji, wesołych wiadomości, a jeżeli uciekałeś przez okno to bądź ostrożny – taki sen może oznaczać kłopoty. Widziane we śnie zamurowane okno może oznaczać, że przed realizacją jakiegoś zadania, postanowienia szukasz niepotrzebnych wymówek. Jeśli we śnie pojawiło się brudne okno to może ono zwiastować nadchodzącą nagłą chorobę lub jakaś niekorzystną sytuację w życiu zawodowym.

Miałeś sen o oknie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.