Sennik: świnia

Sennik: świnia to bardzo popularne, zwierzę hodowlane, a mięso ze świni stanowi pokarm większość ludzi. Co oznacza widok świni we śnie? Czy obecność tego zwierzęcia w sennej wizji odnosi się do strefy materialnej życia człowieka? Czy jest to zwiastun wydarzeń na tle duchowym? Warto zapoznać się ze znaczeniem snu o świni.

Świnia: sennik

Świnia jest to zwierzę zaliczane do trzody chlewnej, które hodowane jest na wsiach na cele przetwórstwa spożywczego. Mięso ze świni jest bowiem bardzo popularnym składnikiem diety wielu ludzi i niestety przerobienie na żywność człowieka jest jedynym celem hodowli świń. Co oznacza świnia, która pojawia się w snach człowieka?

W związku z tym, że jest udowodnione, iż sny są bardzo często projekcją naszych myśli, doświadczeń i przeżyć, naturalnym by było, gdyby świnia częściej śniła się osobom mieszkającym na wsi. Ludność żyjąca na terenach wiejskich ma większą styczność ze świniami, wobec czego, zwierzęta te powinny częściej stanowić motyw snu tych ludzi w porównaniu ze snami mieszkańców miast. Jak się okazuje jest to mylny wniosek, ponieważ świnie śnią się równie często osobom, które nie mają z nimi styczności. Można więc wnioskować, iż świnia jest zwiastunem nadchodzących konkretnych wydarzeń oraz stanów w naszym życiu. Warto zaznajomić się z poniższymi interpretacjami snów o świni.

Przed rozpoczęciem poszukiwań znaczenia snów o świni, należy poważnie zastanowić się nad tym, co w danym śnie się ujrzało. W jakiej sytuacji zobaczyliśmy świnię – czy widzieliśmy tuczoną świnię, biegnącą czy może w śnie byliśmy świadkiem uboju świni? Dodatkowo warto zwrócić uwagę jak wyglądała świnia we śnie. Zupełnie inne interpretacje snów podsuwa Księga Snów w stosunku do dzikich świń, świń w jasnej barwie oraz świń czarnych. Ważne są również takie cechy jak wielkość świni oraz to czy była ona martwa czy żywa.

Sen – świnia

Czasami w śnie to osoba śniąca może wcielić się w analizowane zwierzę. Jest to bardzo ważny znak, bowiem oznacza, że osoba ta ma problemy ze swoimi popędami, złymi manierami oraz podłym zachowaniem. To dość negatywne znaczenie snu i po zapoznaniu się z nim osoba taka powinna bardzo poważnie zastanowić się nad swoim zachowaniem i przemyśleć to, czy czasem nie szkodzi swoim postępowaniem nie tylko sobie, ale też innym.

Inne znaczenie mają sny, w których osoba śniąca wciela się w ciało prosiaka. W takim wypadku sen ten oznacza, iż osoba śniąca ma problem z niechlujstwem oraz higieną. Z kolei sen, w którym osoba śniąca wciela się w postać lochy jest przejawem tego, iż ma ta osoba coś poważnego na sumieniu – na przykład zdradę, kradzież czy inne „świństwo”.

Sennik: świnia zabita

Bardzo ważne znaczenie mają również sny o uboju świń oraz wizje, w których osoba śniąca obserwuje martwą świnię. Jeżeli w nocnych wędrówkach śniący obserwuje ubój świń oznacza to, iż w najbliższym czasie pokona on pewien problem, swoją dużą wadę i zmieni swoje postępowanie. Taki sen może oznaczać wygraną walkę z nałogiem lub swoim negatywnym przyzwyczajeniem. Księga Snów odnosi się również do widoku martwej świni we śnie – jeżeli takowa wystąpi w nocnej wizji oznacza to, iż w najbliższej przyszłości osoba śniąca osiągnie ogromny sukces, ale kosztem innego człowieka. Nie jest to więc do końca dobry znak i może on stanowić przestrogę, dać czas na zastanowienie się nad swoim postępowaniem.

Sennik: dzika świnia

Bardzo dużo interpretacji dotyczy również snu o dzikiej świni. Sama dzika świnia pojawiająca się we śnie jest symbolem niespełnionego popędu seksualnego oraz ogromnej żądzy. Sen, w którym obserwujemy dziką świnię oznacza, iż na naszej drodze życiowej znajduje się osoba, która chce nam bardzo zaszkodzić. Widok dzikiej świni stanowi więc bardzo poważną przestrogę przed tym, aby uważniej dobierać sobie towarzystwo i być bardziej zachowawczym w stosunku do innych. Czasami w śnie można być również osobą, która poluje na dziką świnię. Polowanie na taką świnię oznacza niebezpieczną pogoń za karierą i pieniędzmi, która może doprowadzić nas do zguby.

Miałeś sen o świni? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.