Sennik: taniec

Sennik: taniec - co oznacza on w naszym życiu? Czy sen o tańcu może zwiastować ważne wydarzenia? Czy należy przejmować się takimi sennymi wizjami? Według księgi snów bardzo istotny jest styl tańca, miejsce oraz partner w tańcu - każdy z tych elementów może zwiastować inne wydarzenia w naszym życiu.

Znaczenie snu: tańczyć

Taniec to aktywność fizyczna, która wymaga od nas dużo energii oraz umiejętności. Tańcem można wyrażać swoje emocje, temperament, a także nastrój. Księga snów taniec interpretuje bardzo różnie. Według sennika bardzo ważny jest styl tańca, którym w śnie tańczymy, miejsce, a także nasz partner w tańcu. Bardzo często śni nam się taniec z nieznajomą osobą, co może zwiastować nawiązanie nowej, emocjonującej znajomości. Sen taki jest interpretowany także jako symbol nadchodzącej miłości oraz romansu, co może być bardzo obiecujące dla samotnych osób.

Z kolei, jeżeli w śnie zmieniamy często partnerów, oznacza to, że w życiu realnym szkodzimy własnemu imieniu i reputacji. Warto więc po takim śnie zastanowić się nad swoim życiem oraz postępowaniem, tym bardziej, że z pewnością mamy świadomość naszego nieuczciwego zachowania. Sny są bowiem odzwierciedleniem naszych uczuć, myśli i emocji, które często zagnieżdżone są głęboko w naszej podświadomości.

Podobne znaczenie ma widok sali tanecznej we śnie – jeżeli zobaczymy takie pomieszczenie w sennych marach, jest to sygnał, że jesteśmy narażeni na utratę dobrego imienia poprzez swoje zachowanie. Taniec na balu oznacza z kolei nadchodzące bogactwo oraz zyski. Jeżeli podczas sennych marzeń nie tańczymy a „podpieramy ścianę” podczas gdy inni tańczą, jest to oznaka, że potrzebujemy więcej szaleństwa w naszym życiu.

Sennik: taniec z mężczyzną

Taniec z mężczyzną we śnie może mieć bardzo dużo znaczeń. Jeżeli podczas sennych marzeń tańczymy z nieznajomym, oznacza to nadchodzą miłość, namiętność, a nawet romans. Nie ma się jednak z czego cieszyć, jeżeli kobiecie śni się taniec z przystojnym mężczyzną – w życiu zwiastuje to toksyczną zazdrość ze strony swojego partnera. Wbrew pozorom, sen o tańcu z naszym wrogiem, nie jest złym zwiastunem. Jeżeli mamy taką wizję, może ona zwiastować niespodziewane ocieplenie stosunków z tą osobą, a nawet zakopanie toporu wojennego.

Sennik: taniec z chłopakiem

Jeżeli podczas snu tańczyliśmy z naszym partnerem, warto zwrócić uwagę na styl, w jakim tańczyliśmy oraz to, czy poruszaliśmy się w rytm muzyki. Taniec w rytm ze swym partnerem oznacza zgodność w związku oraz wzajemny szacunek. Z kolei zmysłowy, namiętny taniec może zwiastować pogłębienie relacji pomiędzy dwiema bliskimi osobami oraz rozkwit związku. Bardzo ważne we śnie o tańcu ze swym chłopakiem lub dziewczyną jest to, kto w tym tańcu prowadzi – zwykle fakt ten nawiązuje do tego, kto w rzeczywistości w związku dominuje.

Sennik: taniec na rurze

Często, bardzo spokojnym osobom może przyśnić się szalony sen, w którym tańczymy na rurze. Osoby te nie powinny bagatelizować tego snu lub bać się, że mogą w najbliższej przyszłości brać udział takim wydarzeniu. Sen o tańcu na rurze jest bardzo ważny, bowiem zwiastuje nadchodzące pozytywne szaleństwo oraz przygodę, którą zapamiętamy do końca życia. Sen ten jest oznaką, że warto wyczulić się na propozycje, które w życiu napotkamy i nie bać się nowych rzeczy, bowiem mogą okazać się dla nas jedną z najlepszych przygód naszego życia.

Sennik: taniec z kobietą

Taniec z kobietą może przyśnić się nie tylko mężczyznom. W przypadku płci męskiej, taniec z kobietą według księgi snów może mieć te same znaczenia, co w stosunku snu o tańcu z mężczyzną, który przyśni się kobiecie. Jeżeli we śnie mężczyzna tańczy z nieznajomą, może to być zwiastun nowej, interesującej się znajomości lub romansu. Jeżeli tańczy z piękną kobietą, oznacza to chorobliwą zazdrość partnerki. Jeżeli jednak kobiecie przyśni się taniec z kobietą, symbolizuje to chęć przeżycia nowej, ekscytującej przygody erotycznej. Z kolei, jeżeli śnimy o tańcu w kółku z kobietami, może to oznaczać spotkanie z dawnymi znajomymi.

Miałeś sen o tańcu? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA