Sennik: włamanie

Sennik: Każdy, kto myśli o włamaniu ma podobne wrażenia- obawa przed naruszeniem naszego mienia, lęk przed utratą cennych dla nas rzeczy i zniszczeniem mienia. Włamanie w kontekście interpretacji snów jest projekcją lęków przed tym, że ktoś wtargnie do naszego życia i wyrządzi w nim szkody. Sen należy traktować bardziej jako ostrzeżenie, niż zapowiedź złych wydarzeń.

Widzieć włamanie do kogoś - wkrótce odniesiemy sukces, który okupiony będzie naszą ciężką pracą, jednak wokół nas szybko pojawią się zawistni ludzie, którzy nie pozwolą się nim w pełni cieszyć.

Widzieć włamanie do siebie - podświadomie obawiamy się, że ktoś zbyt mocno wkroczy w nasze życie i finalnie zostawi nas z emocjonalnym kataklizmem.

Być okradzionym podczas włamania - prawdopodobnie stracimy coś, co jest dla nas niezwykle cenne, jednak uświadomimy to sobie dopiero wówczas, gdy zniknie z naszego życia.

Włamywać się - pragniemy zmian w naszym życiu, szczególnie w sferze życia prywatnego, możliwe, że nawiążemy fascynującą znajomość, która skończy się romansem.