Akwamaryn: urodzeni 10.11-30.11

Zwykle jest bezinteresowny, miły i życzliwy, ale kiedy ktoś go wykorzysta lub skrzywdzi w jednej chwili wyrzuca go ze swojego życia i nigdy nie wybaczy. Jakie inne cechy ma jeszcze Akwamaryn?

Akwamaryn to przede wszystkim indywidualista. Lubi chodzić swoimi ścieżkami. Nie podporządkowuje się innym, jest odporny na czyjeś wpływy czy manipulacje. Niczego nie przyjmuje na wiarę, sam musi dotknąć i zobaczyć na własne oczy. Z obrzydzeniem odnoszą się do wyrachowania i interesowności.

Jest bardzo wrażliwy. Czasem zdarza mu się zatracić w marzeniach. Kiedy zapomina o otaczającym go świecie potrafi zrobić coś irracjonalnego, coś czego nikt by się po nim nie spodziewał. Akwamaryn często popada w skrajności. Z jednej strony jest dobroduszny, łatwowierny i z łatwością daje się oszukać. Z drugiej jest bardzo podejrzliwy i wszędzie doszukuje się spisku. Gdyby to było tylko możliwe życie poświęciłby na odkrywanie świata, rozwiązywanie zagadek i odkrywanie tajemnic.

Akwamaryn a ludzie

Akwamaryn jest lubiany i zazwyczaj bardzo dobrze czuje się w towarzystwie ludzi. Jego przyjaźń jest zawsze czysta i bezinteresowna. Nigdy nie wysługuje się przyjaciółmi ani nie chce na nich zarobić. W stosunku do bliskich mu osób, zawsze jest wierny i lojalny. Jeśli jest taka potrzeba potrafi w jednej chwili wszystko rzuć i pomóc przyjacielowi. Ogromną przyjemność sprawia im obdarowywanie ludzi i nigdy nie oczekują niczego w zamian.

Akwamaryn a praca

Akwamaryn będzie zadowolony z pracy tylko wtedy, gdy będzie robił to, co naprawdę lubi. Ma kłopoty z systematycznym wykonywaniem zadań. Nie sprawdzi się w biurze, gdzie zajęcia są monotonne i trzeba w nim spędzić co najmniej osiem godzin. Akwamaryn zazwyczaj pracuje zrywami, potrafi się zmobilizować i w krótkim czasie nadrobić zaległości. Ma naturę intelektualisty, interesuje się wieloma rzeczami, często trudnymi do zrozumienia dla innych. Akwamaryn to świetny naukowiec, lekarz czy prawnik. Jeśli zechce poświęci się sztuce i zostanie wziętym artystą.

Akwamaryn a finanse

Pieniądze i powiększanie majątku to ostania rzecz, którą Akwamaryn chciałby się zajmować. Jeśli próbuje swoich sił w biznesie lub chce w coś zainwestować, zazwyczaj tylko na tym traci. Więcej szczęścia miewa w grach losowych. Niejednokrotnie jego fatalną sytuację finansową ratuje właśnie wygrana, spadek bądź darowizna. Jeśli akurat uda mu się zdobyć większą gotówkę dzieli się nią z przyjaciółmi czy najbliższą rodziną.

Akwamaryn a miłość

Akwamaryn jest bardzo uczuciowy i wymagający w stosunku do partnera. Zazwyczaj poszukuje i wiąże się z kimś, kto może mu zaimponować, kimś kto jest mistrzem w swoim fachu i najlepiej w takim, o którym Akwamaryn nie ma zielonego pojęcia. Jest przekonany, że dzięki temu nigdy nie będą się nudzić i zawsze będą mieli o czym rozmawiać. Lubi rozpieszczać i opiekować się swoim partnerem bądź partnerką. Jest uczuciowy, ale i bardzo wymagający w stosunku do partnera. Jeśli się zakocha jest wierny i lojalny.

Znani: Ignacy Paderewski, Francois Voltaire, Jacques Chirac, Mark Twain Leonardo DiCaprio, Demi Moore, Fiodor Dostojewski, Whoopi Goldberg, Edyta Górniak, Leopold Staf, Danny De Vito, Jodie Foster, Meg Ryan, Bogdan Wenta, Emir Kusturica, Joe DiMaggio, Tina Turner, Julia Tymoszenko

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.