Koral: urodzeni 1.12-20.12

W życiu ponad wszystko ceni sobie dobrą zabawę i wygodę. Lubi otaczać się ludźmi, podróżować i wydawać pieniądze, także cudze. Kim jest Koral i co warto o nim wiedzieć?

Koral jest bardzo spontaniczny i impulsywny. Nigdy długo się nie zastanawia, nie traci czasu na analizę i bardzo szybko podejmuje decyzje. Zwykle cieszy się dobrą kondycją fizyczną i dobrym zdrowiem. Fascynuje je sport, turystyka, uwielbia podróże i ruch. Lubi żyć przyjemnie i komfortowo. Lubie spełniać swoje zachcianki. Kiedy się bawi nie dba o koszty.

Koral jest inteligenty, sprytny i zaradny. Zazwyczaj jest wszechstronnie uzdolniony, ma sporą  wiedzę z różnych dziedzin i jeszcze większe doświadczenie. Nie brakuje mu różnych zdolności. Pasjonuje go polityka. Chętnie czyta o obcych kulturach i zgłębia tajniki różnych religii. Jest otwarty na wszelkie nowinki.

Zawsze potrafi o siebie zadbać. Mimo że lubi ryzykować i często zdarza mu się improwizować, to zawsze spada na cztery łapy. Nawet jeśli powinie mu się noga lub popełni błąd, raczej się tym nie przejmuje i tylko sobie znanym sposobem potrafi porażkę przekuć w wielki sukces.

Lubi dobrze zjeść i się napić. Przez co bardzo często choruje na nadciśnienie lub ma problemy z wątrobą.

Koral a ludzie

Koral to dusza towarzystwa. Zaraża swoim optymizmem. Potrafi każdego rozbawić i rozweselić. Najlepiej czuje się w sytuacji gdy wszyscy na niego patrzą i śmieją się z jego dowcipów czy zabawnych historyjek. Zawsze ma mnóstwo przyjaciół i znajomych, bo z niebywałą łatwością nawiązuje nowe kontakty. Nie ocenia ludzi po ich pozycji czy majątku. Ceni ich za to jacy są i co sobą reprezentują. Bardzo lubi dobrą zabawę, a ta niestety kosztuje. I kiedy jego własne pieniądze się kończą, bez skrupułów zagląda do portfeli współtowarzyszy i wydaje ich pieniądze.

Koral nie jest osobą, której można wypłakać się na ramieniu. Brakuje mu współczucia i empatii. Nie potrafi nikogo pocieszyć ani wesprzeć. Na szczęście sam nigdy nie narzeka i nie oczekuje, aby inni się nas nim litowali. Nigdy nie nosi w sobie urazy, nie rozpamiętuje dawnych konfliktów.

Choć próżno w nim szukać rozsądku czy powagi, to swoim zachowaniem, podejściem do życia oraz nieprzeciętnym poczuciem humoru, wielu osobom imponuje i jest dla nich wzorem.

Koral a praca

Praca kojarzy mu się z rutyną i nudą, dlatego miga się od niej jak tylko może. Profesje, w których Koral mógłby się sprawdzić to te, które wymagają ciągłego ruchu, podróżowania i spotykania się z ludźmi. Najlepiej pracuje mu się zrywami, kiedy ma do tego natchnienie.

Koral a finanse

Lubi pieniądze, ale jeszcze bardziej lubi je wydawać. Bardzo często żyje ponad stan i wydaje więcej niż jest wstanie zarobić. Na szczęście smykałka do hazardu sprawia, że często wygrywa czy to w ruletkę, czy gry karciane. Zresztą sam hazard bardzo go fascynuje. Sporo przyjemności sprawia mu sprawdzanie swojego szczęścia, wystawianie go na próbę.

Koral a miłość

Koral jest bardzo romantyczny i kochliwy, rzadko wiąże się z kimś na całe życie. Nie potrafi odnaleźć się w związku, codzienne domowe obowiązki szybko go nudzą. Odskoczni szuka wśród przyjaciół, tym samym bardzo szybko wraca do dawnego, bardziej rozrywkowego życia. Mało kto chce i potrafi iść przez życie z kimś takim, dlatego niejeden związek Korala kończy się rozwodem.

Znani: Józef Piłsudski Ignacy Mościcki, Jan Długosz, Ludwig van Beethoven, Nostradamus, Władysław Szpilman, Frank Sinatra, Walt Disney, Woody Allen, Leon Niemczyk, Krystyna Janda, Olaf Lubaszenko, Noam Chomsky, Maryla Rodowicz, John Malkovich, Kirk Douglas, Jamie Foxx, Milla Jovovich, Brad Pitt, Christina Aguilera, Steven Spielberg, Irena Santor, Otylia Jędrzejczak, Dwight Howard, Manny Pacquiao, Feliks Stamm, Tomasz Adamek, Robert Kubica, Anna Maria Jopek, Britney Spears, Lucy Liu, Nelly Furtado, Ozzy Osbourne, Jay Z, Tyra Banks, Jeff Bridges, Marisa Tomei, Nicki Minaj