Brzoza: urodzeni 24 czerwca

Brzoza jest bardzo lubiana i szanowana. Doskonale przystosowuje się do nowej sytuacji i potrafi wyjść cało z każdej opresji. Nie w głowie jej kariera czy zarabianie wielkich pieniędzy. Ponad wszystko ceni sobie spokój i rodzinne ciepło.

Brzoza jest pozbawiona wielkich ambicji, wystarcza jej spokojny dom, rodzina i zwykłe szczęśliwe życie. Nigdy nie narzeka, zawsze jest zadowolona z tego, co ma. W jej otoczeniu zawsze czuć się będziemy spokojnie i bezpiecznie. Brzoza to partner na całe życie, nigdy nas nie zdradzi i zawsze będzie dbała o wspólne szczęście i spokój. Kocha kontakt z przyrodą, muzykę i dobrą literaturę. Jest delikatna i sentymentalna. Może się  pochwalić doskonałą ręką do kwiatów i roślin.

Brzoza a ludzie

Brzoza cieszy się ogromną sympatią ludzi. Zawdzięcza to przede wszystkim ogromnej subtelności oraz kultury osobistej. Nigdy nie wtrąca się w nie swoje sprawy, jej rady zawsze są bardzo dyplomatyczne i ostrożne, a krytyka, jeżeli w ogóle się na nią zdobędzie wyważona i sprawiedliwa. Nie znosi wulgarności pod jakąkolwiek postacią, wręcz boi się takich zachowań i gruboskórnych ludzi.

Jest bardzo tolerancyjna i nigdy nikogo nie ocenia. Jest otwarta i potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie.

Brzoza a praca

Spora inteligencja i pasja twórcza sprawiają, że może spełnić się w prawie każdym zawodzie. Do tego Brzoza jest bardzo sumienna i pracowita, jednak praca pod presją czasu lub kiedy ktoś patrzy jej na ręce nie jest jej najmocniejszą stroną. Mimo że ma predyspozycje by robić wielkie rzeczy niezwykle rzadko wykorzystuje swoją wiedzę, mądrość i ponadprzeciętną wyobraźnię. Wychodzi z założenia, że rodzina i najbliżsi są znacznie ważniejsi niż pieniądze, kariera czy pozycja społeczna.

Ten brak ambicji u Brzozy wynika zazwyczaj z przekonania, że nie jest dość dobra i z pewnością nie poradziłaby sobie na bardziej wymagającym stanowisku. Nie zmienia to jednak faktu, że zazwyczaj jest zadowolona z tego, co robi i nigdy nie zmieniłaby swojego zajęcia.

Brzoza a finanse

Brzoza to znak, który ma bardzo małe wymagania, co do życia, zawsze dostosuje się do warunków, w których aktualnie przebywa. Nie naciągnie nas też na straty finansowe. Nie jest rozrzutna. Nawet jeśli uda jej się wzbogacić to nigdy się z tym nie afiszuje. Chwalenie się zasobnym portfelem czy pięknymi i bardzo drogimi rzeczami zupełnie nie leży w jej naturze.

Brzoza a miłość

W zawiązkach partnerskich Brzoza nie spala się w ogniu namiętności, ale darzy swego partnera uczuciem stałym, niezmiennym i wiernie stoi u jego boku do końca swoich dni. Zawsze robi wszystko, by druga osoba była przy niej szczęśliwa, nigdy też niczego nie żałuje i nie rozpamiętuje przykrych chwil z przeszłości.

Jeśli zdecyduje się na założenie rodziny ma absolutną pewność, że dokonała właściwego wyboru, a u jej boku stoi właściwy człowiek. Wie, że zawsze będzie mogła liczyć, będzie ją wspierał i przede wszystkim bardzo kochał. 

Ponieważ to właśnie dzieci i partner oraz tradycyjne wartości są dla niej najważniejsze . Gotowa jest zrobić wszystko, żeby jej najbliższym żyło się jak najlepiej. Potrafi stworzyć pełen miłości i serdeczności dom.

Znani: święty Jan Chrzciciel, Jan Guttenberg, Jan Matejko, Henryk Wieniawski, Ernest Hemingway, Helena Vondrácková, Paweł Kukiz, Lionel Messi

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.