Leszczyna: urodzeni 22-31 marca, 24 września - 3 października

Leszczyna ma niezwykłą intuicję i doskonale zna się na ludziach. Choć stara się być skromna uwielbia być w centrum uwagi i czuć, że ktoś docenia jej ciężką pracę.

Leszczyna bardzo ceni sobie spokój i harmonię. Choć rzadko zdarza jej się działać impulsywnie, to nie brakuje jej spontaniczności i radości życia. Jest świetnym kompanem do zabawy i najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie tylko wymarzyć.

Dla osoby spod tego znaku bardzo ważna jest niezależność, w jej obronie lub żeby jeszcze bardziej podkreślić jej znaczenie potrafi podejmować bardzo zaskakujące decyzje, których nikt by się po niej nie spodziewał. Tym samym życie z Leszczyną może być bardzo kolorowe.

Leszczyna a ludzie

Leszczyna jest niewymagająca w stosunku do ludzi. Toleruje ich odmienność oraz drobne dziwactwa. Ma w sobie dużo łagodności i troski. To właśnie dzięki tym cechom charakteru potrafi zjednać sobie ludzi. Może się pochwalić sporym gronem przyjaciół i znajomych. Jej dobre serce często jest w otoczeniu zauważane i chwalone, co daje Leszczynie poklask i podziw. Mimo że jej intencje nie zawsze są czyste i bardzo lubi być chwalona za to, jak pomaga i opiekuje się ludźmi, to chyba nie w tym nic złego. Leszczyna to jedna z tych osób, która zawsze jest gotowa do działania gdy łamane są czyjeś prawa lub niesłusznie odbiera się komuś wolność. Równie zażarcie będzie walczyła o skrzywdzonego człowieka, jak i o zwierze.

Leszczyna może się pochwalić niesamowitą intuicją. Potrafi doskonale przewidzieć czyjeś działania oraz wyczuć kiedy ktoś próbuje ją oszukać. Jeśli ktoś jej podpadnie, być może nigdy mu tego nie wybaczy. 

Leszczyna a praca

Leszczyna ma wiele talentów. Z powodzeniem mogłaby się poświęcić pracy twórczej lub sztuce. Mimo sporych zdolności artystycznych bardzo rzadko wybiera taki kierunek rozwoju czy kariery. Znacznie lepiej czuje się w roli społecznika. Pomaganie ludziom sprawia jej ogromną przyjemność i daje jej spełnienie. Dlatego też znacznie częściej zostaje psychologiem czy obrońcą praw człowieka. Niektóre wykorzystują swoją niebywałą intuicję i zajmują się ezoteryką, głównie wróżbiarstwem.

Leszczyna a finanse

Leszczyna doskonale zna siłę pieniądza. Choć wie, że nie są w życiu najważniejsze to jeśli mogą komuś pomóc, chętnie dzieli się tym, co ma. Zazwyczaj potrafi zadbać o swoje interesy i zabezpieczyć swoją przyszłość. Pieniędzmi dysponuje rozsądnie. Nie jest ani przesadnie skąpa, ani rozrzutna.

Ma niebywały talent do dostosowywania się do nowej sytuacji. Zawsze potrafi zobaczyć w niej szansę dla siebie.

Leszczyna a miłość

Pochłonięta sprawami innych Leszczyna nie zauważa często problemów we własnym domu i związku. Jako partner zodiakalna Leszczyna jest tolerancyjna i wierna, ale i też kapryśna. Prawdziwie zakochana potrafi całkowicie oddać się rodzinie. Gotowa jest nawet porzucić swoje plany i popracować nad swoim, momentami niełatwym, charakterem. 

Znani: Vincent van Gogh, Miguel de Cervantes, Stefan Batory, Cyprian Kamil Norwid, Józef Wybicki, Joan Crawford, Arturo Toscanini, Bela Bartok, Henryk Mann, Rafael Santi, Francisco Goya, Mahatma Gandhi, Graham Greene, George Gershwin, Sophia Loren, Marcel Proust, Michał Bałucki

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.