Sosna: urodzeni 19-29 lutego, 24 sierpnia - 2 września

Osoba, którą według horoskopu Celtów opiekuje się Sosna jest nieco zapatrzona w siebie, uważa się często za wyjątkową i niepowtarzalną. Mimo że w codziennych relacjach bywa oschła, okazuje się być świetnym przyjacielem i w trudnych sytuacjach sprawdza się jak mało kto. Jakie jeszcze cechy charakteru ma Sosna?

Sosna ma wysoko rozwinięty zmysł obserwacji, do tego może się pochwalić ponadprzeciętną inteligencją. Potrafi bezbłędnie ocenić to, co dzieje wokół niej i przewidzieć dalszy bieg wydarzeń. Ta wyjątkowe umiejętności w połączeniu z szybkością działania, konsekwencją i zdecydowaniem sprawiają, że Sosna odnosi sukces.

Doskonale wie, że czego chce od życia i co chce osiągnąć. Nigdy się nie poddaje. Każdy kto jej zaszkodzi musi się liczyć z tym, że prędzej czy później Sosna zażąda zadośćuczynienia. Jej ambicja nigdy nie zostanie zaspokojona, więc zawsze będzie dążyła do coraz to nowych sukcesów i stawiała sobie i innym coraz to nowe i wyższe cele.

Sosna jest zazwyczaj bardzo samodzielna. Lubi wszystko robić osobiście, nie lubi wyręczać się innymi ludźmi.

Sosna a ludzie

Otacza się ludźmi, których z jakiegoś powodu uważa za ciekawych. Oczekuje od nich komplementów i ciągłej adoracji. Mimo że ma kłopot z nawiązywaniem bliższych relacji i trzyma swoje emocje na wodzy, to kiedy w końcu poczuje się dobrze w czyimś towarzystwie potrafi być wesoła i pełna serdeczności. Sosna świetnie sprawdza się w trudnych sytuacjach. Jeśli ktoś z jej bliskich potrzebuje pomocy gotowa jest zrobić niemal wszystko, aby tylko pomóc.

Sosna a praca

Praca jest dla Sosny remedium na wszelkie problemy czy złamane serce. To ona daje poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. Wrodzona ambicja sprawia, ze stale chce się doskonalić i wykonywać wszystko lepiej. Sosna ma wyjątkowy talent do szybkiego podejmowania decyzji, dlatego świetnie sprawdza się na stanowiskach kierowniczych. Od swoich podwładnych wymaga zaangażowania i rzetelności.

Spory talent organizacyjny sprawia, że zawsze jest przygotowana. Mało co jest wstanie ją zaskoczyć, doskonale radzi sobie w stresujących sytuacjach.

Sosna a finanse

Sosna jeśli chodzi o pieniądze twardo stąpa po ziemi. Doskonale zna ich wartość. Dzięki zaradności potrafi tak zorganizować sobie życie, że zazwyczaj niczego jej nie brakuje.

Sosna a miłość

Jeśli chodzi o miłość to Sosna jest bardzo namiętnym kochankiem. Do tego natura obdarzyła ją oryginalną urodą i piękną sylwetką, tym samym na brak adoratorów nie może narzekać. Często się zakochuje i kiedy ktoś wpadnie w jej oko, płonie żywym ogniem. Niestety w jej przypadku uczucia bardzo szybko wybuchają i jeszcze szybciej gasną. Dzieje się tak, bo Sosna szybko orientuje się, że jej wybranek nie jest aż tak interesujący i wart uwagi.

Mimo że często ma na koncie pełno przypadkowych miłostek czy romansów, kiedy spotka odpowiedniego partnera zmienia się o 180 stopni. Choć związki z Sosną nie należą do najłatwiejszych i trzeba się naprawdę napracować, że zdobyć jej zainteresowanie. Kiedy ktoś przebije się przez skorupę, która chroni ją przed zranieniem i sprawi, że Sosna poczuje bezpiecznie z całą pewnością  nie pożałuje. Naprawdę zakochana Sosna jest oddana, czuła i wierna.

Znani: Irwin Shaw, Teofil Lenartowicz, Cameron Diaz, Jerzy Waszyngton, Mira Zimińska-Sygietyńska, Elisabeth Taylor, Jędrzej Śniadecki, Kaligula, Karol May, Mikołaj Kopernik, Zygmunt Krasiński, Fryderyk Chopin, Michel Montaigne, August Renoir, Mary Shelley, Konfucjusz, Buffalo Bill, Edgar Rice Burroughs.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.