Horoskop dzienny na czwartek 1 listopada 2018 - Jeżeli komuś brakować będzie towarzystwa żartownisia, koniecznie powinien szukać w otoczeniu Wagi.

Horoskop dzienny 1 listopada 2018. Dzień wszystkich świętych, pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy powołani do świętości - niezależnie co mówią o tym gwiazdy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nawet jeżeli będzie ładna pogoda, to uważajcie na przeziębienie. Jak przy okazji tego rodzaju świąt zawsze jest sporo zamieszania, ale dziś będzie cie dobrze zorganizowani i przyjaźnie rodzinie – nawet tej najbliższej.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dla was otoczenie będzie przyjaźnie nastawione – wykorzystajcie to! Możliwe, że odkryjecie nowe zainteresowania, a podczas świątecznego zamieszania wpadniecie na ciekawe pomysły zawodowe.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przy okazji pierwszego listopada będziecie się starać uciekać od obowiązków, a i ciężko będzie się wam skoncentrować. Jeżeli wybieracie się z wizytą na groby bliskich, to postarajcie się nie zagubić w alejkach.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jak co dzień – nie liczcie na wdzięczność ludzi za wasze dobre uczynki. Jeżeli macie potrzebę czynienia dobra, to róbcie to dla swojej satysfakcji. Dobro wraca szybciej niż się spodziewamy. Murem za wami staną Koziorożec ze Skorpionem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Tylko spokój może was uratować – zachowajcie go, a wszystko się uda doskonale. Popołudniu, kiedy opadną emocje rodzinnych zawirowań, niespodziewanie zaatakuje was wena do tworzenia.

1 listopada to tragiczny dzień na drogach. Uważajcie w Dzień Wszystkich Świętych

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Zawładnąć waszą uwagą będą chciały sprawy rodzinne. To na pewno lepiej dla was niż myśleć o pracy w święto. Nie wiadomo tylko, czy najlepiej. Postarajcie się spokojnie przeanalizować sytuacje i wybrać najlepiej dla siebie.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Będziecie rozbrykani bardziej niż barany. Będą się was trzymać żarty w dobrym i złym guście, więc uważajcie z kogo drwicie, bo może się to na was boleśnie odbić. Jeżeli nie możecie zapanować nad temperamentem, to lepiej zostańcie w ukryciu.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Ten dzień nie sprzyja niespodziewanym wydatkom, nie wiem tylko, czy chodzi o to, że będą jakieś większe niż powinny być, czy nie uda się czegoś kupić, bo sklepy będą zamknięte. Uważajcie na siebie w obu przypadkach, a gotówka na bank się przyda.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Moglibyście dobrać się w parę z Wagą – tak samo będziecie roztrzepani i skorzy do żartów. Wam jednak łatwiej będzie przemówić do rozumu i nie musicie tak uważać na narażenie się komuś. Dodatkowo Bliźnięta mogą być miłym towarzystwem na dziś.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Mimo święta, to dobry dzień dla biznesów – nie pomyślcie tylko o biznesie w stylu hieny. Łatwiej będzie wam osiągać porozumienia i łagodzić waśnie. Może w wolnej chwili sięgniecie po jakąś zaległą sprawę?

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Ostrożnie poruszajcie się po meandrach ludzkich pytań, ale i waszej ciekawości. Nie róbcie nikomu krzywdy naumyślnie. Przeżyjcie ten dzień w spokoju do wieczora – wtedy odetchniecie z ulgą, bo nić już was nie zaskoczy.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zostawcie przeszłość za sobą. Wyciągnijcie wnioski, ale nie żyjcie starymi urazami. Opanujcie nerwy, ale nie kiście w sobie uczuć – każdą złość trzeba wyładować w konstruktywny sposób. Jeżeli mimo święta chcecie wybrać się gdzieś przyjaciółmi, to najlepiej z Rakiem i/lub Bykiem.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.