Horoskop dzienny na niedzielę 4 listopada 2018 - Ryby, Wagi i Panny zainteresują się swoimi wydatkami i oszczędnościami. Macie jakieś pomysły na nowe inwestycje

Horoskop dzienny 4 listopada 2018.

Przy niedzieli wszyscy postarajcie się ze spokojem podejść do swoich planów i zamiarów. Wszystko lepiej  wychodzi jeżeli robimy to z przekonaniem i zgodnie z dobrym planem. Weźcie pod uwagę wskazówki z horoskopu i żyjcie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Skupcie się dziś na słuchaniu tego co mają do powiedzenia inni. Nie chodzi o bezkrytyczne podporządkowanie się sugestiom, ale o wysłuchanie. Może uda wam się wyciągnąć jakąś inspirację dla siebie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bardzo prawdopodobne, że dziś ujrzycie wszystko wesołych barwach. Dzięki temu łatwiej będzie wygospodarować trochę czasu dla bliskich – mimo nawału domowych obowiązków. W chwili, w której okaże się, że akurat nie macie co robić (kilka sekund, ale zawsze), możecie zadzwonić do zapomnianego znajomego.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przy niedzieli znajdziecie trochę czasu na zaplanowanie przyszłego tygodnia. Może przy okazji zrobicie małe podsumowanie tego, czy jesteście zadowoleni z tego jak przebiega wasza kariera, może zaplanujecie jakieś zmiany, albo konkretne posunięcia.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dziś będziecie zdeterminowani na osiągnięcie celu. Jeżeli Ktoś wejdzie wam w drogę będziecie chcieli potraktować go jak wroga. Nie przesadzajcie z siłą użytą do odgonienia przeciwieństw, bo jutro może okazać się to brzemienne w skutkach.

Znaleziono czarną skrzynkę indonezyjskiego boeinga. Na poznanie przyczyn katastrofy trzeba poczekać

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

W niedzielę opanuje was niespokojny duch, zamiast spokojnie odpocząć i przygotować obiad dla rodziny, to zabierzecie się za reorganizację świata, w najgorszym wypadku przemeblujecie mieszkanie. Macie szansę na poznanie kogoś kto będzie potem pojawiał się w waszym życiu częściej.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Od rana myśli będą krążyć wokół kasy. Nie będą dawały wam spokoju konieczne wydatki i planowanie budżetu. Na później warto zaplanować spotkanie ze znajomymi i może powymieniać się z nim spostrzeżeniami dotyczącymi finansów i budżetowania domowego.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Egoizm sprzyja przedsiębiorczości i mimo niedzieli, dołączycie do grona myślących o pieniądzach, tylko wy raczej w kontekście zarabiania, a nie oszczędzania. Na wieczór nie planujcie randki, bo z tym nastawieniem może udała by się jakby była z bankierem. ;-)

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Jeżeli złapiecie się na tym, że wszystkich kąsacie, to chyba znak, że musicie dać sobie na wstrzymanie. Pooddychajcie sobie, a energię zachowajcie na jutro, albo rozłóżcie ją na cały tydzień. Macie do wyboru dziś iść w wielką miłość, albo w zazdrość – ciekawe co wybierzecie. Powodzenia dla was i dla waszego otoczenia.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Trochę dziś zmiękniecie – ciekawe, czy to wczorajszy wieczór i noc tak zadziałała. W każdym razie obudzi się w was zmysł estety i doradzicie każdemu przy zakupach i przy wyborze krawata. Do tego czeka was masa szczęścia w miłości – randka czy podryw, to dla was nie będzie kłopot, pamiętajcie, że jest niedziela i jutro pewnie do pracy.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dziś nie obawiajcie się myśleć odważnie o swojej przyszłości, nawet najśmielsze decyzje dotyczące kariery w nowym kierunku nie mogą zostać pominięte. Jeżeli się podzielicie swoimi pomysłami możecie zdobyć uznanie nawet krytycznie nastawionej teściowej. Dodatkowo murem za wami staną Wodnik z Lwem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Przychylnie spojrzycie na bliskich. Zaczniecie może doceniać pomijane dotąd aspekty ich zachowania. Wasza otwartość może wyjść wam tylko na dobre, ale zaskoczy wasze otoczenie. Wam również sprzyjać będzie w miłości.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

To dobry dzień na myślenie o oszczędnościach, nie tylko dlatego, że mimo handlowej niedzieli warto inaczej spędzić czas, niż na zakupach. Planowanie oszczędności może mieć szerszy zakres i pozwoli wam odłożyć na wycieczkę – może nawet w tym miesiącu.

Copyright © Agora SA