Horoskop dzienny na niedziela 11 listopada 2018 - dla większości z was dobrym rozwiązaniem na spędzenie dnia, jest samotny poranek i rodzinne popołudnie zaczynając od południa.

Horoskop dzienny 11 listopada 2018. Dla nas wszystkich jest dziś ważne święto narodowe, czy można powiedzieć, że gwiazdy jakoś się do tego ustosunkowały?

Zazwyczaj przy niedzieli znaki mówią o rodzinnym spędzaniu czasu lub odpoczynku od codziennych obowiązków, aby nabrać sił na zaczynający się tydzień. To ciekawe, że cykliczność na takim poziomie jest zauważalna w układach gwiazd.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Przedpołudnie minie w rodzinnej atmosferze. To jednak nie znaczy, że będziesz mógł oddać się słodkiemu niedzielnemu lenistwu - wręcz przeciwnie. Za pracowity niedzielny poranek wypłać sobie odszkodowanie w postaci wolnego od zobowiązań popołudnia. Nabierz sił przed nadchodzącym tygodniem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Choć to święto i środek weekendu, Byki mogą dziś poczuć nieprzepartą chęć na wyjazd. Weź kilka dni wolnego i naciesz się piękną wrześniową pogodą z dala od zgiełku miasta. Jeśli nie możesz - zorganizuj spontaniczną niedzielną wycieczkę w towarzystwie Strzelca. On chętnie cię wypyta o wszystkie najświeższe towarzyskie plotki.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały dziś chęć na chwile samotności. Cisza i spokój natchną cię być może do przyjemnych wspomnień. Zakochane Bliźnięta niech nie wierzą we wszystko, co usłyszą na temat ukochanej osoby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Twoja rodzina i przyjaciele będą dziś mieli powody do radości, bo będziesz wspaniałym towarzyszem dzisiejszych małych i większych przygód. Bądź ostrożny, jeśli zdecydujesz się na aktywny niedzielny wypoczynek, żeby nie nabawić się poważnych obrażeń.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dla niestrudzonych Lwów gwiazdy mają wspaniałą wiadomość: ta niedziela nie sprzyja bezczynności. Będziesz musiał stawiać czoła problemom i wyręczać innych, szczególnie tych ze starszego pokolenia. Przez meandry trudnych spraw trudnych spraw przeprawi cię urok osobisty, co dodatkowo nasyci twój głód adoracji.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dziś w świetnym nastroju i pełne energii. Konieczne obowiązki domowe zamienisz w doskonałą zabawę a nawet okazję towarzyską. Byk na pewno ci nie odmówi swojej pomocy. Nareszcie będziecie mieli czas na prawdziwą, szczerą rozmowę.

"Wszystko, co naprawdę żyje, musi umrzeć!" Ta przypowieść pokazuje prawdę o życiu

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi, które tęsknią za uczuciem muszą dziś zdobyć się na ryzyko. Jest szansa, że twój romantyczny plan się powiedzie, o ile swoje uczucia zainwestowałeś w odpowiednią osobę. Nie zaszkodzi zwierzyć się komuś bliskiemu, na przykład troskliwemu Rakowi, który prawdopodobnie niepokoi się o ciebie.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą zbyt głęboko pogrążone w marzeniach o wielkiej miłości, żeby przytomnie zaangażować się w obowiązki domowe. Skorzystaj z propozycji towarzyskiej, jaką ci być może złoży zodiakalny Byk a możliwe, że wieczorne wyjście zaowocuje nową, obiecującą znajomością.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce dziś zechcą odpocząć w domowym zaciszu. Będziesz musiał poszukać wymówek, żeby uniknąć spotkań towarzyskich. Obowiązki domowe zaś wydać ci się mogą niesłychanie atrakcyjne, co przysporzy ci wiele wdzięczności ze strony rodziny.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, zwykle zdyscyplinowane i ostrożne, zatęsknią za chwilą szaleństwa. Zaskoczysz otoczenie swoją spontanicznością, rozmownością oraz być może rozrzutnością. Nie będziesz żałował, bo zyskasz uznanie tych, którzy będą mieli okazję zobaczyć cię z tej nowej perspektywy.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wagi docenią dziś wierność swoich przyjaciół, ale i siłę swoich wrogów. Pierwszym za troskę odwdzięczą się przysługą albo radą, z drugimi zaś poszukają porozumienia. Pamiętaj, że słowo, które komuś kiedyś dałeś wciąż cię zobowiązuje.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Niedzielny wieczór sprzyjać będzie wszelkiego rodzaju spotkaniom towarzyskim: imprezom, wystawnym biznesowym kolacjom albo randkom. Dzień podporządkujesz swoim wieczornym planom, ale pośród przygotowań do wielkiego wyjścia, spróbuj znaleźć chwilę dla przyjaciela spod znaku Wodnika.

Copyright © Agora SA