Horoskop dzienny na poniedziałek 12 listopada 2018 - Barany i Ryby chciałyby iść dziś do pracy, Skorpiony z chęcią zostaną w domu.

Horoskop dzienny 12 listopada 2018. Jest wolny poniedziałek. To zupełne zaskoczenie dla większości z nas i zupełnie nie minęła nam ochota żeby ruszyć w poniedziałkowy wir zajęć. Wykorzystajmy ten nastrój na porządki domowe, albo towarzyskie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jest poniedziałek wolny od pracy (dla większości obywateli). Mimo to, dla Baranów będzie to bardzo pracowity dzień. Postarajcie się nie przesadzać z ilością branych na siebie obowiązków – jutro też jest dzień i będziecie potrzebować na niego siły.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Możliwe, że nastroje z wczorajszego święta wpłyną na wasz dzisiejszy nastój. Nie dajcie się zbytnio ponieść fantazji o sobie jako wielkim przywódcy, ale nie traćcie wiary we własny rozsądek i umiejętności. Postarajcie się rozmawiać słuchając oponentów, a nie tylko rozkazywać.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przyjdzie wam większa ochota na podróże niż zazwyczaj. Możliwe, że nawet podróż służbowa autobusem będzie dla was bardziej atrakcyjna niż zazwyczaj. Chętnie posłuchacie o podróżach osób z otoczenia – niech to nie zastąpi wam waszych planów.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Towarzyszyć będzie wam nastrój do podbijania świata i to w pojedynkę. Będziecie się buntować przeciw każdej władzy. Jeżeli plany podbicie świata spalą na panewce, to ogarnijcie przestrzeń wokół siebie. Spróbujcie zrobić zakupy, jeżeli sklepy nie są pozamykane.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Uważajcie na szczegóły. Małe rzeczy mogą wam dziś umykać spod kontroli, pamiętajcie o tym, że to nie wasza wina jak przyjdzie zdenerwowanie. Popołudniu postaracie się zadbać o zdrowie. Pobiegajcie trochę nie tylko na zakupach.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień pod znakiem ciekawości i ciekawostek. Możliwe, że dzięki przenikliwości zdobędziecie ważne informacje lub przyjdą odkrywcze wnioski. Nie sprzedawajcie wszystkich informacji od razu. Może uda się wykorzystać nową wiedzę do inwestowania pieniędzy lub uczuć.

Łącznie spędziła w kosmosie blisko 2 lata. Peggy Whitson to najstarsza, aktywna zawodowo astronautka

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Od poniedziałkowego poranka atakować was będą nowe pomysły, ambicje nie pozwoli wam trzymać ich w ukryciu, więc zadziwicie rodzinę i znajomych. Wasz talent zostanie szybko zauważony. Wieczorem intuicja podpowie wam jak dalej żyć.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Chętnie dziś się ponudzicie i odpoczniecie – na szczęście dziś też jest święto, więc nie będziecie musieli unikać szefa, czy udawać pracy przed współpracownikami.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Wygląda na to, że nużące okażą się wszystkie czynności wykonywane w sposób rutynowy. Postarajcie się zmienić przyzwyczajenia. Proponuję zacząć od mycia zębów inną niż do tej pory ręką – potem będzie już z górki.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Macie dzień na nadrobienie ewentualnych zaległości. W sumie jest wolny poniedziałek i spokojnie możecie zrobić wszystko co normalnie robicie w poniedziałek, jak nie trzeba iść do pracy. Uważajcie na niepotrzebne ryzyko, chyba że nieszkodliwe – jak przy grach z dziećmi.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Szczególnie dziś pamiętajcie, że opinie, to tylko opinie i nie bierzcie ich do siebie. Jest szansa, że energia was rozsadzi, więc nie siedźcie zbyt długo w jednym miejscu. Możecie załatwić sprawy towarzyskie, bo urzędowe, to raczej nie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Chcielibyście awansu, to dobry czas na myślenie o tym, choć raczej nie na realizację tych zamierzeń, chyba że zamierzacie działać w kuluarach. Nie rezygnujcie ze swoich przekonań.