Horoskop dzienny na wtorek 27 listopada 2018 - Baranom zalecamy odrobinę ściągnąć lejce, żeby nie rozpędziły się za bardzo - głową muru nie przebijecie

Horoskop dzienny 27 listopada 2018. Musicie przeczytać horoskop na dziś - sprawdźcie co może was dziś czekać.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Wygląda na to, że wtorek zaczniecie jak petarda – z hukiem, ale potem wcale nie zwolnicie i do wieczora możecie załatwić tyle spraw, że innym może to zając nawet tydzień. Pamiętajcie, że warto mieć przyjaciół i o nich dbać.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dziś to cisza i spokój będzie rządzić waszym życiem. Nic was nie zdenerwuję, czy nawet nie odciągnie uwagi od zaplanowanych działań. Na popołudnie zaplanujcie trochę rozrywki i niech od tego też nic was nie odciąga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Wygląda na to, że możecie się poddać intuicji, a ona was przeprowadzi przez świat wspomnień do celu. Możecie się spodziewać niespodziewanego. Jak emocje wywołane wspomnieniami i niespodziankami opadną podsumujcie sobie ten dzień i wyciągnijcie wnioski.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nie bądźcie tacy zasadniczy, trzeba się wyluzować! Postarajcie się nie marudzić za bardzo z powodu opieszałości ludzi dookoła – może to się na was niemiło odbić, a oni przestaną być opieszali w działaniach przeciw wam.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Czy w pracy, czy po niej myślami będziecie błądzić po znajomych. Zjadani ciekawością postarajcie się umówić z kimś na spotkanie – może zaplanujcie sobie od razu kilka wizyt i spotkań z przyjaciólmi.

Łącznie spędziła w kosmosie blisko 2 lata. Peggy Whitson to najstarsza, aktywna zawodowo astronautka

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Możliwe, że spadnie wam trochę pewność siebie i zaczniecie się przejmować opiniami na swój temat. Nie jestem pewien, czy to potrzebne i czy wam pomoże. Uważajcie, żeby źle nie odczytać cudzych intencji i nie przypisać mu krytyki – może to spowodować nieodwracalne skutki.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś ożywione i pełne energii. Warto wykorzystać siły życiowe, żeby pozałatwiać ważne sprawy w urzędach. Tym bardziej, że w pracy nadmiar energii i tak nie pozwoli ci się skupić na rutynowych obowiązkach. Możesz dziś być pewien życzliwości Bliźniąt i Ryb.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wy i wasi bracia zodiakalni skupcie się dziś na tym co chce wam przekazać rodzina, nie mówię tu tylko o spadku, ale o wiedzy, która na nich spływała od ich krewnych. Jeżeli poczujecie przypływ sił po odebraniu lekcji od starszeństwa, wybierzcie się na spacer, żeby wszystko sobie dobrze poukładać.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, które zdobędą się dziś na odwagę i ujawnią swoje projekty, nie będą żałowały. Nie dość, że twoje pomysły zyskają poklask, to jeszcze zaczniesz odgrywać rolę eksperta w swojej dziedzinie. Sprzyjającą aurę i przychylność otoczenia przekieruj na konkretne znajomości czy działania, które uznasz za korzystne.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Czar wspomnień uwiedzie Koziorożce i oderwie je od obowiązków. Może gryźć cię sumienie z powodu zaniedbanych spraw, ale nie wyrzucaj sobie niczego. Namysł nad przeszłością może mieć realne skutki w niedalekiej przyszłości. W razie kłopotów Wodnik lub Rak wezmą cię w obronę.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wtorek Wodników okaże się wypełniony pracą, ale też satysfakcjonujący. Otworzy się dziś przed tobą wiele zawodowych możliwości, o ile nowatorskich pomysłów nie zachowasz dla siebie. Powodzenie twoich planów zależy od przychylności innych. Na pewno możesz dziś liczyć na nią ze strony Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom może się poszczęścić w miłości, ale uważaj, żeby nie ulegać bezkrytycznie pierwszemu wrażeniu. Romantyczne tęsknoty sprawią, że w pracy będziesz rozkojarzony. Udawaj przynajmniej, że zajmują cię zawodowe obowiązki, bo możliwe, że przełożony ci się ukradkiem przygląda.

Horoskopy