Horoskop dzienny na czwartek 7 grudnia 2018 - Bliźniaki mimo piątku mocno zajmą się rozwojem osobistym, a Lwy będą miały problem z wyjściem z domu przez zbyt dużą garderobę

Horoskop dzienny 7 grudnia 2018. Sprawdźcie swój horoskop na piątek i obawiajcie się potem o swoje losy w początek weekendu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Okaże się, że jednak nie jesteście za starzy na potajemne randki i nawet w pracy uda wam się ukryć ;-). Jest szansa,że nadrobicie wszelkie towarzyskie zaległości, a i w pracy będzie się wam układać nie najgorzej.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Będziecie w centrum zainteresowania i chyba nawet nie będzie to wam przeszkadzać. Przy piątku nie opuści was szczęście, więc nie marnujcie czasu i działajcie z pełną werwą

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Zajmą was sprawy własnego rozwoju i to rozwoju psychicznego. Postarajcie się odpowiedzieć na różne ważne pytania i nie odwracajcie swojej uwagi błahostkami typu plotki o nieznajomych, czy przełożonych.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Piątek, piąteczek! To hasło będzie wam towarzyszyć od przebudzenia – myśl o weekendzie naładuje was pozytywną energią do tego stopnia, że zarazicie humorem każdego. Taka energia sprzyja też załatwianiu spraw zawodowych, więc powodzenia.

Tak wyglądało zaćmienie Księżyca 2018. Zobacz nagranie

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Chęć zaimponowania komuś może się przerodzić w problem, który utrudni wam wyjście z domu – problem z doborem odpowiedniego ubrania. Uważajcie żeby nie przesadzić, bo jak nie wyjdziecie z domu, to osiągniecie trochę inny efekt niż zamierzony.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Wasze talenty do rozgryzania zagadek dziś szczególnie będą widoczne. Nie ignorujcie znaków- może traficie właśnie na trop afery. Nie chwalcie się za bardzo swoimi spostrzeżeniami- chyba, że zaufanemu Skorpionowi.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Swoje siły zainwestujcie w podróż lub jej planowanie, nie marnujcie energii na kłótnie, czy szukanie zaczepek. Starajcie się otworzyć na nowe znajomości. Lew może jakoś Wam pomóc.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Będziecie wyjątkowo spokojni- wyjątkowo jak na Skorpiony, nie martwcie się tym, to nie początek depresji. Wyjdźcie na spacer, przejedźcie się rowerem na siłowni, albo wyjdźcie na sanki jeżeli będzie śnieg- siły wrócą, a wieczorem może zabalujecie z Rybami

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Od rana będzie towarzyszył wam dobry humor. Bawcie się i używajcie życia. Dziś każdego, kto zechce ograniczyć wasze zachcianki uznacie za wroga. Najmilsze chwile spędzicie dziś w towarzystwie Raka i Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Swobodnie dzielcie się opiniami, kogoś na pewno zainteresują. Czeka Was udany dzień- pod warunkiem, że nie będziecie się nawet starać kogoś oszukać nawet w bardzo błahej sprawie. Z Lwem na podbój świata!

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Coś będzie Was ciągnąć do znajomych, dla nich rzucicie wszystko co normalnie was zajmuje. Swobodnie poznawajcie nowych ludzi, ale bez zbędnego spoufalania się.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Kasa, kasa, kasa- zaplanujcie dziś kilka późniejszych wydatków. Unikajcie poważnych dyskusji. Ktoś może źle zrozumieć powody, dla których interesujecie się jego sprawami. Popołudnie sprzyja spotkaniom i przyjemnościom najlepiej z Bykiem.