Horoskop dzienny na czwartek 13 grudnia 2018 - mimo, że za pasem mamy połowę grudnia i tygodnia, nikt nie narzeka na brak energii

Horoskop dzienny 13 grudnia 2018. Musicie to przeczytać - niech nie ominie was horoskop, choćbyście mieli spóźnić się do pracy

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Aura, mimo grudnia, sprzyja zmianom w życiu – znajdźcie czas na przemyślenie ważnych decyzji, żeby potem nie żałować. Jest szansa, że zaraz zabraknie wam pieniędzy na przeżycie reszty grudnia i pora zacisnąć pasa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

W kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego będziecie mięli dość udany dzień, a na horyzoncie zamajaczą szanse na dodatkowy zarobek. Wieczorem lepiej was omijać i uprzedźcie o tym zawczasu bliskich.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Zacznijcie dzień od przeprosin za to co dziś nawywijacie. Oprzyjcie się pokusie okazywania zazdrości, bo to tylko pogarsza sprawy i może doprowadzić do niepotrzebnego gniewu.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień zaczniecie z wyostrzonymi zmysłami – poprawi się wam smak i oko do mody. Takie wyczulenie na bodźce z zewnątrz może przynieść miłość – nie opierajcie się zbyt mocno.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Będziecie dziś dość mocno skupieni na sobie i dzięki temu odkryjecie może w sobie nową pasję lub talent. Przy poświęceniu uwagi sobie może wam umknąć, że ktoś stroi fochy – ok, może mu przejdzie, a może nie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dziś zapragniecie popularności, a ona niesie ze sobą pewne konsekwencje- nie przejmujcie się obgadywaniem, pomyślcie raczej o wieczornej randce- może z Wagą.

Z wiekiem czas przyśpiesza? Wcale nie. Naukowcy udowodnili, że doba ciągle się wydłuża, choć tego nie zauważamy

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Cierpliwość! To dla was hasło na dziś. Bez niej zaczną was dosięgać konsekwencje pośpiesznych decyzji. Przypadkowo mogą wyjść na jaw niedociągnięcia i zaniedbania. Na działaniach skupcie się przed południem. Nie odrzucajcie pomocy Panny.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Coś pobudzi waszą ciekawość i kreatywność. Nowe informacje pomogą wam spojrzeć na znaną sprawę w zupełnie innym świetle. Po południe spędźcie aktywnie- może szybki spacer z Lwem?

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

„Dziel i rządź”- to motto pasuje do was dziś, jak mało co. Nie zagalopujcie się jednak z uwagami (nawet trafnymi) do szefa, bo może chcieć pokazać kto jego zdaniem rządzi. Nie uciekajcie od ważnych postanowień. Kompana szukajcie dziś w Pannie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

13 grudnia to dla was dobry dzień- wesoły i pełen ciekawości, mimo że 13. Nie siedźcie w domu, wybierzcie się z wizytą, choćby do sąsiadów. Bądźcie otwarci na nowe znajomości. Przychylny będzie wam znak to Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Uważajcie by wasza dzisiejsza nieufność i nerwy z nią związane nie sprawiły komuś niepotrzebnej przykrości. Jeżeli macie do podjęcia jakieś decyzje dotyczące rodzinnych funduszy, to dziś jest dzień na ich podejmowanie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Zabierzcie się dziś za zaległe sprawy! Czas poukładać coś, co nie daje wam spokoju. Aura sprzyja podejmowaniu przez Ryby mądrych decyzji. Spróbujcie pomyśleć o wyjeździe w nieznane- pomyśl, czy nie zabrać ze sobą Barana.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.