Horoskop dzienny na niedziela 23 grudnia 2018 - Wodniki chętnie sprzątną cały dom, a Skorpiony będą chciały uciec od domowych obowiązków

Horoskop dzienny 23 grudnia 2018. Sprawdź koniecznie horoskop na ostatni dzień przed wigilią - to może mieć kluczowe znaczenie dla organizacji świąt.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Poranek może być nerwowy, bo nieprzyjemne myśli o finansach zaprzątną ci głowę. Po południu zły nastrój pryśnie. Gwiazdy przypominają Baranom, że miłość wymaga troski a ty sam - spotkania ze sztuką. Możesz zabrać ukochaną osobę na randkę.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dziś chłonąć wiedzę. Warto skorzystać z tej okazji i posłuchać Koziorożca, który jest za pan brat z nowinkami technicznymi. Możliwe, że odkryjesz w sobie nowe aspiracje, dotyczące dziedziny, którą do tej pory się nie interesowałeś.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniaki zechcą dziś udowodnić, że ich wkład w pracy jest niezbędny a w rodzinie ich obecność nieodzowna. Obudzi się w tobie społeczny ideowiec. Możliwe, że niepotrzebnie będziesz się upierał się przy swoim zdaniu podczas rodzinnych scysji. Pamiętaj, że spory z bliskimi warto szybko zażegnać, nawet za cenę przyznania komuś racji.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dobre, świeże pomysły są na wyciągnięcie ręki. Rusz głową, może uda ci się ułatwić sobie skomplikowane procedury w pracy- szczególnie te związane z techniką. W sferze uczuć bądź ostrożny. Upewnij się, czy to, co chcesz komuś powiedzieć jest prawdą,

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Rodzinne Lwy mogą się dziś narazić znajomym zbyt szczegółowymi opowieściami o swoim życiu domowym. Jeśli czujesz, że musisz się nimi podzielić, możesz liczyć na zainteresowanie Ryb. Swoje przywiązanie do rodziny wyrazisz poprzez dbałość o wystrój wnętrza. Być może pomyślisz nawet o rewolucyjnych zmianach w tym zakresie.

Stracił majątek, jego syn został kaleką, ale nigdy nie zwątpił. Los się zawsze może odmienić

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą się dziś zdać na przychylność ludzi. To dobra okazja, żeby przeforsować swoje projekty. Samotne Panny mają szansę spotkać kogoś ciekawego. Wieczorem postaw na towarzystwo Barana.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Ogrom energii nie pozwoli ci zatrzymać się w miejscu i skupić tylko na jednej sprawie naraz. Poświęć jednak maksimum uwagi partnerowi, bo wspólnie spędzony czas da ci dziś więcej radości niż cokolwiek innego. Przychylne ci dziś będą zodiakalne Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Żadne przyziemne sprawy nie oderwą cię dziś od marzeń. Obowiązki domowe uznasz za nużące i monotonne. Marzenie o przygodzie ziści się w postaci niebanalnej propozycji na dzisiejszy wieczór. Nie wahaj się, jeśli to Byk lub Rak będą zachęcać cię do wyjścia.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dziś przedsiębiorcze i kreatywne. Nie wszystkie twoje dzisiejsze pomysły są możliwe do spełnienia w tej chwili, ale wkrótce mogą okazać się intratne. Możesz dziś liczyć na wsparcie zodiakalnych Bliźniąt.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dziś szukać inspiracji w rozmowach z ciekawymi ludźmi. Wyjdź z domu a na spotkanie koniecznie zaproś Pannę lub Raka. Możliwe, że poznasz kogoś, kto dobrze ci doradzi w sprawach zawodowych.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki muszą zakasać rękawy, bo kosmiczna machina nie przewidziała dziś dla nich chwili wytchnienia. W domu czekają cię specjalne zadania, a dodatkowo zechcesz kogoś wyręczyć, żeby uniknąć większych szkód. Przychylne ci są dziś szczególnie osoby spod znaku Byka i Lwa.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby - z sobie właściwym entuzjazmem i bez chwili namysłu ulegną swoim pomysłom dotyczącym ich przyszłości. Nie strać zapału, kiedy zobaczysz, że piętrzą się trudności. Trudno osiągnąć solidne wyniki w krótkim czasie a pokonywanie trudności leży przecież w twojej naturze.