Horoskop dzienny na czwartek 27 grudnia 2018 - Barany i Bliźnięta będą chciały zrobić roczny plan w dwa dni i zerwą się do pracy jak nigdy wcześniej i potem - lepiej wyluzujcie

Horoskop dzienny 27 grudnia 2018. Sprawdźcie nasz horoskop na jeden z ostatnich dni roku - to tylko chwila, a może zmienić waszą przyszłość.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To niby dwa dni do weekendu i potem znowu długi weekend, ale i tak poczujecie pełną mobilizację i będziecie chcieli dziś nadrobić cały rok marudzenia. Zapiszcie swoje spostrzeżenia, bo może nie udać się wam zrobić wszystkiego.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Postarajcie się docenić piękno krążące wokół was i w was. Nie naginajcie swoich zasad tylko po to, żeby komuś zaimponować – na dłuższą metę to nie ma sensu.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Wy (podobnie jak Barany) zapragniecie w te kilka dni przed końcem roku nadrobić zaległości w pracy. Polecam zacząć od zrobienia listy i potem od jakiś małych kroków – zwracajcie uwagę na szczegóły, żeby nie robić tylko pozornych ruchów.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień zaczniecie z poczuciem niepokoju i zniecierpliwienia, może to dlatego, ze przyzwyczailiście się do wolnych dni, a tu taka niemiła niespodzianka. Postarajcie się z nikim nie pokłócić, bo może mieć to nieprzyjemne konsekwencje.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Nagle, po świętach odezwie się w was duch konserwatywny i wszystkich napotkanych chcielibyście przepytać z tradycji. Lepiej wyluzujcie, bo może wam być potem głupio – wybierzcie się do kina lub na długi spacer.

Wielki projekt USA i Rosji. Na orbicie Księżyca powstanie załogowa stacja kosmiczna

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ten czwartek będzie udany pod każdym względem. Szczęście będzie ci sprzyjać! Nie trać entuzjazmu, bo masz szansę wcielić w czyn swoje szalone marzenia i śmiałe pomysły. Także i w uczuciach możesz liczyć na dobrą passę.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Chociaż to czwartek między świętami, nie licz na słodkie lenistwo. Bez trudu jednak poradzisz sobie z ciężarem dzisiejszych obowiązków dzięki niezwykłemu dziś refleksowi. Możesz poczuć się dziś zagrożony w związku, ale pamiętaj, że spokojną rozmową więcej osiągniesz niż awanturą.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Zostaw za sobą troski czy dawne nieporozumienia. Dzień sprzyja ci we wszystkim, co nowe i świeże. Nowi znajomi, odkryte niedawno pasje czy wyjazd w nieznane to dziś wyjątkowo celne strzały. Zaproś Ryby na wieczorne spotkanie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pomyśl, czy nie przeznaczyć dnia na wielkie poświąteczne porządki. Przy tej pracy możesz się wbrew pozorom zrelaksować a uporządkowana przestrzeń wpłynie na jasność twoich myśli. Przypomnij sobie, czy nikt nie czeka na wieści od ciebie. Sprzyja ci dziś Lew i twoja intuicja.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce pociągać dziś będą sentymentalne podróże. Posłuchaj opowieści z dzieciństwa swoich bliskich: dziadków, rodziców a może przyjaciół? Warto też zorganizować wspólny wyjazd w miejsce, z którym wiążą się wspaniałe wspomnienia.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki skorzystają z wolnego dnia, żeby zrobić coś, na co zwykle w tygodniu nie mają czasu. Posprzątasz mieszkanie albo podliczysz rachunki. Nie zapominaj jednak o swoich bliskich. Jeśli mają jakieś plany względem ciebie, nie odmawiaj zbyt pochopnie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom nie zabraknie dziś powodów do satysfakcji. Jest szansa, że dzięki twojemu wysiłkowi jakaś zaległa sprawa znajdzie szczęśliwy finał. Nie odmawiaj jednak, jeśli ktoś zaproponuje ci pomoc. Zwróć szczególnie uwagę na dobre rady życzliwych Ryb.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.