Horoskop dzienny na niedzielę 6 stycznia 2019 roku - szczęście sprzyja dzisiaj Strzelcom, a Wagi mają szansę na wygraną

Horoskop dzienny na niedzielę 6 stycznia 2019 roku - dowiedzcie się, dlaczego ten dzień zaliczycie do udanych. Wodniki i Raki czeka szczęście w miłości, Panny okażą swoją wspaniałomyślność.

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany ogarnie ciekawość świata. Zapragná udać się w daleką podróż, chociaż nawet mały wypad też ich zadowoli. Czeka je dzień pełen uśmiechu, nie będą także stroniły od plotek. Młodsze Barany nabiorą energii, trudno je będzie upilnować. Pod wieczór miłe spotkania!

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Jeśli odpoczywać to przy dobrym jedzeniu. Niedziela Bykom upłynie pod znakiem kulinarnych wyczynów, zaczną też planować towarzyskie spotkania z przyjaciółmi. Najważniejsze to dobrze odpocząć, zapomnieć na chwilę o obowiązkach i skupić się na tu i teraz.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dobrze nastawione do świata Bliźnięta czeka dzisiaj sporo udanych towarzyskich spotkań. Może wybiorą się na spacer ze znajomymi albo wpadną do knajpki na kawę? To będzie udany dzień. Być może poznacie kogoś uroczego, kto wniesie miłą odmianę w wasze życie.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą dzień pełen serdeczności, okażą się wspaniałomyślne i chętne do udzielania wsparcia. Nie odmówią pomocy, jeśli je poprosić. W miłości pokonają każdą przeszkodę. Dzień zakończą w towarzystwie miłych, spokojnych osób.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wszystkie niedzielne plany Lwa zostaną zrealizowane. Trochę się napracuje, ale na koniec będzie usatysfakcjonowany. Teraz czas na odpoczynek i snucie planów na zimowy wypad. Uważajcie, aby nie okazał się zbyt kosztowny! Lepiej kierować się rozsądkiem.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ważny dzień dla Panien wrażliwych na krzywdę innych i chętnych do udzielania wsparcia. Na Pannach można dziś polegać. Poczucie sprawiedliwości weźmie w nich górę i rzucą się na pomoc słabszym i pokrzywdzonym.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą wygrać dzisiaj los na loterii. Ale jeśli nie to i tak czeka je udany dzień. Drogie Wagi, wszystko, co zaplanowałyście na niedzielę zrealizujecie, a spacer w towarzystwie bliskiej osoby dobrze na was wpłynie. Udany dzień zakończy się równie sympatycznym wieczorem.

Wiedzieliście, że te światowe gwiazdy też wystąpiły w konkursie Eurowizji?

 

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wyobraźnia nie zawiedzie dziś Skorpiona. Kilka przypadkowych gestów i słów ułoży mu się w barwną opowieść. Jednak powinien powstrzymać się przez wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków. Gwiazdy zalecają spokój i opanowanie.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Miłość, praca, zdrowie – wszystko będzie wam sprzyjać. To wasz dzień! Czekają udane spotkania, nowe obiecujące znajomości oraz fantastyczny wieczór.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Współczujący Koziorożec pomoże dzisiaj komuś potrzebującemu, zatroszczy się o najbliższych, pocieszy nieszczęśliwych. Być może przybędzie wam nowych znajomych? Pokażcie im swoją najlepszą twarz. Ale nie dajcie się ponieść emocjom, aby nie paść ofiarą kogoś nazbyt sprytnego.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnika czeka szczęście w miłości. Gwiazdy sprzyjają też nowym znajomościom. Świetny humor Wodnika podtrzyma także kolacja lub wyjście z przyjaciółmi.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień dobrych wiadomości: zarówno rodzina jak i przyjaciele sprawią wam dzisiaj sporo radości. Sprawy sercowe pójdą po waszej myśli. Wieczór w miłym towarzystwie okaże się bardzo udany.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.