Horoskop dzienny na środę 16 stycznia 2019 roku - senny nastrój ogarnie Pannę, Raki i Skorpiony. Nawet druga kawa nie pomoże...

Horoskop dzienny na środę 16 stycznia 2019 roku - jeszcze jesteśmy pod znakiem Koziorożca, ale nadchodzi era Wodnika. Zobaczymy, co nam przyniesie. Tymczasem rzućmy okiem na dzisiejszy horoskop.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj na Barana można liczyć. Chętnie zaangażuje się w cudze sprawy. Pojawią się dookoła niego nowi, interesujący ludzie, a dzień będzie sprzyjał spotkaniom. Popołudnie w gronie przyjaciół okaże się pobudzające, a towarzystwo Panny bardzo korzystne.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Solidne Byki zmierzą się dzisiaj z masą papierkowej roboty, ale ich to nie przerazi. Dzięki wrodzonym talentom i intuicji poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Sprzyjać im będą osoby spod znaku Wagi oraz Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ranek zapowiada się wspaniale, będziecie w znakomitym humorze, aż... pojawi się pewna osoba z niezbyt życzliwymi uwagami. Nie dajcie się sprowokować, trzymajcie fason. Po południu oddajcie się ulubionemu hobby, a będzie to najlepsze remedium na niemiłe wydarzenia.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki dzień rozpoczną nieco niemrawo, ale po drugiej kawie nabiorą sił i energicznie zajmą się rozwiązywaniem zaległych problemów. Po południu będą miały ochotę na nowo urządzać świat, a przynajmniej kuchnię i wstąpią do sklepów z wyposażeniem wnętrz. Sprzyja im teraz Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew za bardzo dzisiaj nie poszaleje. Będą go dręczyć podejrzliwość i lekka niechęć do zawodowych obowiązków. Skupi się raczej na swoich prywatnych sprawach. Tym bardziej, że wieczorem okaże się, że trzeba się bardziej zaangażować w sprawy rodzinne. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna powinna dzisiaj bardziej wierzyć w siebie. Kreatywne pomysły przyniosą wszystkim wiele korzyści. Ważne sprawy przesuńcie na popołudnie, drogie Panny, to będzie najlepszy czas na zmagania z problemami. Wodnik jest waszym przychylnym znakiem.

Masz za mało miejsca w szafie? Dzięki temu trikowi zmieścisz w niej dwa razy więcej ubrań!

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi poranek poświęcą sprawom zawodowym, do których podejdą z całą powagą. Resztę dnia jednak przeznaczą na luźniejsze sprawy, na przykład na wypad na kawę i ciastko do najlepszej cukierni w mieście. Przychylny znak to Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Senny poranek u Skorpiona, odda się rozmyślaniom i wspomnieniom, ale bez przesady! Dopiero popołudnie ożywi go nieco i zabierze się do roboty. Być może spotka także kogoś dawno niewidzianego. A przychylne są mu Ryby i Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Ambitne Strzelce mają dzisiaj swój dzień. Wspaniale go wykorzystają. Ruszą na podbój świata, zarzucą współpracowników pomysłami.Szczególnie jeden koncept okaże się niemal genialny. Brawo! Wieczorem, dla odmiany, powalczcie o kondycję na siłowni lub zwykłym spacerze. Koziorożec i Byk będą wam sprzyjać.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec ma udany dzień przed sobą, sprzyja mu fortuna, nie ma co narzekać. Ale trochę uprzejmości nie zawadzi. Można dzięki niej zyskać wiele. Po południu czas na spotkania w gronie przyjaciół starych i nowych. Wasze znaki zodiaku na dziś to Lew i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj najlepszą porę na załatwianie spraw macie do południa. Szczęście wam sprzyja, zatem nie ociągajcie się, bo okazja ucieka szybko. A nagrodą jest satysfakcja oraz... konkretny zysk. Szukajcie towarzystwa Strzelca i Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nie ma co za bardzo się wysilać. Niezbyt męczące zajęcia, to jest to, co Ryby dzisiaj lubią najbardziej. Plus trochę plotek i dzień jakoś zejdzie. No i zawsze można delegować zadania! Po południu czas na zakupy, może w towarzystwie Bliźniąt.