Horoskop dzienny na piątek 18 stycznia 2019 roku - Rakom i Wagom dopisze szczęście w... finansach

Horoskop dzienny na piątek 18 stycznia 2019 roku - Byki pójdą na randkę, Lwy się nie napracują. No.. i kto by tu nie lubił piątku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Coś dzisiaj Barany za dużo myślą o pieniądzach. Po co porównywać się z innymi? Ważne, aby być w zgodzie z sobą. Dlatego zalecamy wieczorny odpoczynek. Sprzyjają wam Rak i Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dawno już Byki nie były tak zwariowane! Ależ macie pomysły, szanowne Byki! Zdumione otoczenie przyjmie je jednak z aprobatą. Spotkania, w których weźmiecie udział, okażą się korzystne. Przychylne znaki to Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Coś nerwowo się zrobiło! Ten piątek to nie jest dzień na rozwiązywanie trudnych spraw. Sugerujemy zmianę planów i zrobienie dla siebie czegoś miłego. Wieczór w doborowym towarzystwie pomoże się rozchmurzyć. Lew i Strzelec to dzisiaj wasze bratnie dusze.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

To już kolejny dzień, w którym Raki wpadną w romantyczny nastrój. I mają dzisiaj szczęście w pieniądzach. Rozwikłają także zagmatwane sprawy ze starszymi członkami rodziny. Udany dzień! Sprzyjające znaki: Lew i Waga.

Ferie w Polsce? Pięć najlepszych miejsc [PRZEGLĄD]

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Spokojnie, wszystko pójdzie dobrze! W pracy atmosfera już prawie weekendowa, w domu wszystko gra. Wieczór, szanowne Lwy, poświęćcie na pielęgnowanie grzywy... to znaczy... urody. Byki i Ryby służą wsparciem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Koniec tygodnia, a tutaj Panny zabierają się za załatwianie trudnych spraw. A jednak im się uda! Warto było pomagać kiedyś innym, by teraz można było liczyć na rewanż. Po waszej stronie są Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Cóż, Wagi nigdy nie chowały się za plecami innych. Dzisiaj także wezmą na siebie sporą odpowiedzialność. Piątek okaże się dla Wag jednak łaskawy, dopną pewne transakcje finansowe, na których sporo zyskają. Oby tak dalej! Sprzyjające znaki to Byk i Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

To będzie miły, nieskomplikowany dzień. Otoczą was sympatyczni ludzie, będziecie zadowoleni i ogólnie odprężeni. Postarajcie się utrzymać ten nastrój do końca dnia. I, przestrzegamy, żadnego plotkowania! Znaki zodiaku wspierające was dzisiaj to Wodnik i Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce wpadną w refleksyjny nastrój. Obudzą się w nich wspomnienia. Być może biorą właśnie udział w rodzinnej wzruszającej uroczystości? Nostalgiczny nastrój utrzyma się do wieczora. Strzelce mogą polegać dziś na Raku i Pannie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec piątek zaliczy do udanych. Rozwikła trudny problem, zdobędzie nowe kompetencje, a wszystko to dzięki wsparciu, które dostanie od otoczenia. Sprzyjające znaki do Byk i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik wpadnie w zadumę nad swoim zdrowiem. Może zacząć nawet doszukiwać się dolegliwości, których przecież nie ma. Od diagnozy są lekarze, a nie sąsiadki! Odpocznijcie trochę. Może w towarzystwie Byków i Panien poczujecie się lepiej!

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Wygląda na to, że dzisiaj nie usiedzicie na miejscu. Chętnie gdzieś się wybierzecie, im dalej, tym lepiej. Gdyby jednak nie udało się wyruszyć w podróż, to odwiedźcie przynajmniej znajomych. Będzie okazja do ciekawej rozmowy i... plotek. Znaki zodiaku wspierające was teraz to Rak i Panna.