Horoskop dzienny na niedzielę 20 stycznia 2019 roku - nietrudno zgadnąć, że dziś głowę zaprzątną wam rodzinne sprawy. Tylko Ryby gdzieś popędzą

Horoskop dzienny na niedzielę 20 stycznia 2019 roku - dzisiaj zaczyna się astrologiczny miesiąc Wodnika. Żegnamy się więc z Koziorożcem i z nadzieją spoglądamy w gwiazdy...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jakieś dawne, niezałatwione sprawy powrócą do was i będą domagać się rozwiązania. Ale nie martwcie się na zapas - wszystko skończy się dobrze. Skupcie się tylko na najważniejszych sprawach. Finanse także idą ku dobremu. A przyjazny znak na dzisiaj to Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka sympatyczny dzień. Spotkanie w większym gronie to będzie przyjemność. Rozmowy okażą się inspirujące, a nowe znajomości cenne. Sprzyjają wam Baran i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czujne Bliźnięta szybko wyczują, że ktoś chce ich wykorzystać do swoich celów. Przeczucie każe im trzymać się z dala od ryzykownych spraw. Popołudnie poświęcą rodzinie, co wszystkim wyjdzie na dobre. Wspierają was Byki i Koziorożce.

Przedszkolaki tłumaczą, czym jest miłość. I jak zwykle zaskakują. "Nikt nie ma już do niego więcej miłości"

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak potrzebuje dzisiaj uznania. Pokaże się też ze swojej wielkodusznej strony i bezinteresownie komuś pomoże. Po południu wybierze się na spacer lub na spotkanie z przyjaciółmi. Przychylne znaki zodiaku to Waga i Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Niedziela przebiegnie Lwom na załatwianiu swoich spraw. Zwali im się na głowę sporo rodzinnych obowiązków. Ale czeka je także przyjemne, pożyteczne spotkanie z dobrym znajomym. Przyjazne znaki na dziś to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna będzie dzisiaj nieco rozkojarzona, co może doprowadzić do zabawnych nieporozumień. Ale za to popołudnie bardzo udane. Nie ma to jak odwiedzić miłych przyjaciół - to zawsze poprawia humor. Wspierające znaki to Waga i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj Wagi poświęcą się domowym sprawom i przy okazji odkryją pewien rodzinny sekret. Może też dojść do drobnych nieporozumień, ale nie dajcie się ponieść nerwom. Sami zdecydujcie, co jest dla was najlepsze. Wagom dzisiaj sprzyja Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają teraz świetny humor. Gdzie się nie pojawiają, stają się duszą towarzystwa. Nawet złośliwa plotka nie jest w stanie zepsuć im samopoczucia. I bardzo dobrze! A przyjazne znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Kilka rodzinnych problemów zaprzątnie dzisiaj głowę Strzelca. Przekona się, że pod niektórymi kryje się drugie dno. Zdecyduje się jednak nie nagłaśniać niektórych spraw. Przychylne znaki to Byk i Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzień upłynie Koziorożcom miło i pożytecznie. Warto poświęcić kilka chwil na przemyślenia i podjęcie paru decyzji, ponieważ pewne rodzinne sprawy nie mogą dłużej czekać. A zdrowie i uroda także wymagają starań. Osoby spod znaku Barana i Lwa chętnie was dziś wesprą.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki wyraźnie dzisiaj rano nie w sosie. Będą się wymigiwać od wszelkich zajęć, a o drobiazgi trochę sprzeczać. Niepotrzebnie! W ciągu dnia stopniowo będzie się wam poprawiał humor. Tak trzymać! Przyjazne znaki to Rak i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzień upłynie pod znakiem przygód. Niespodzianki wprawią was w znakomity humor. Tym bardziej, że poszerzycie grono znajomych o bardzo interesujące osoby. Nawet jeśli będą nieco ekscentryczne, to i tak was zauroczą. Sprzyjają wam Waga i Wodnik.