Horoskop dzienny na czwartek 14 lutego 2019 roku - Lwy okażą się dzisiaj bardzo pracowite. A Wagom nie będzie się chciało opuszczać czterech ścian...

Horoskop dzienny na czwartek 14 lutego 2019 roku - poczytajcie, co nowego przyniesie dzień. Jak na Walentynki, to macie zaskakująco mało randek.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

W taki dzień, jak dzisiaj, Barany mogą stać się gwiazdą... socjologiczną. Będą bowiem rozchwytywane i hołubione. Poznają mnóstwo nowych ludzi i będą się dobrze bawić. Sprzyja im Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki uprą się dzisiaj, aby przeforsować na siłę swoje pomysły w domu. Oj, nie wszyscy będą z tego zadowoleni. No, może z wyjątkiem najmłodszych. Sprzyja mu Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bardzo miły dzień. Dostaniecie zaskakujące zaproszenie, z którego w końcu okażecie się bardzo zadowoleni. W miłości także będziecie mieć szczęście, pod warunkiem, że nie przesadzicie z zazdrością. Sprzyja wam Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom spodoba się dzisiaj plotkowanie. Zdobytą wiedzę wykorzystają do wyciągnięcia wniosków na przyszłość. To także dobry dzień na inwestycje finansowe. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Dwa koki są lepsze niż jeden? Zobacz, jak zrobić fryzurę idealną dla znudzonych klasyką

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwa ogarnie dzisiaj ogromna chęć do pracy i weźmie się za odpowiedzialne zadania. Musi się tylko pospieszyć, aby zdążyć ze wszystkim, zanim pobiegnie na randkę. Po waszej stronie jest dzisiaj Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj Panny zajęte będą swoim zdrowiem. Trochę was to przygnębi, więc sugerujemy zrobienie sobie jakiejś przyjemności, chociażby... kupienie nowego ciucha. Potrzebujecie dzisiaj spokoju, zatem nie przyjmujcie zaproszeń na głośne spotkania. Pomocne dzisiaj są Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi dzisiaj będą bardzo spokojne i wyważone. Poświęcą się lekturze i odpoczynkowi w czterech ścianach. Może zapragną nowego hobby. Sprzyja im Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom będzie dzisiaj towarzyszyć niepokój. Nawet na randce nie będą rozluźnieni Sprzyjający znak to Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec zajmie się dzisiaj domem. Będzie dużo do zrobienia, zatem musi się starać, aby zdążyć przed popołudniowymi spotkaniami. Single znajdą swoją drugą połowę. Sprzyja wam Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce poważnie dzisiaj podchodzą do życia. Wieczorem odnajdą coś ważnego, co bardzo je ucieszy. Pomocny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik pokaże dzisiaj swoje mocne strony. A nawet więcej, bo wyzwania stojące przed nim będą wymagać wielu talentów. Sprzyja mu Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dla Ryb dzisiaj ważne są pieniądze. Będzie sporo rachunków do zapłacenia i łatwo o pomyłkę. Po południu najważniejsze będą domowe obowiązki. Sprzyja wam Koziorożec.

Copyright © Agora SA