Horoskop dzienny na piątek 15 lutego 2019 roku - Byk zadziwi śmiałymi pomysłami, Skorpiony czeka udany dzień

Horoskop dzienny na piątek 15 lutego 2019 roku - to już prawie weekend, więc po południu prawie wszyscy ruszycie się bawić. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zobacz wideo

Dobry start w pracy. Uda się wam duży projekt, zyskanie uznanie w oczach szefa i współpracowników. Po południu czekają towarzyskie zobowiązania. Ktoś poprosi też o pomoc. Przyjazny znak to Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byk, jak zwykle, wykaże się w pracy bystrością umysłu i pracowitością. Nie da się odciągnąć od obowiązków nawet przyjaciołom. Wpadną mu też do głowy świetne i śmiałe pomysły. Pomocny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Wokół Bliźniąt będzie się dzisiaj dużo działo. Cały dzień poświęcą pracy, będą aktywne i twórcze. Ale nie samą pracą człowiek żyje, więc wieczorem popędzą na randkę lub na spotkanie z przyjaciółmi. Sprzyjają mu Byk i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

To dobry dzień na załatwianie spraw urzędowych. Będziecie też potrzebować czyjejś rady, ale nie wierzcie bezkrytycznie we wszystko. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Przed Lwami udany dzień. Z trudnymi i pilnymi sprawami rozprawią się rano, bo później będą zajęci życiem towarzyskim. Przed nimi dobra zabawa i staną się gwiazdą towarzystwa. Popiszą się refleksem i poczuciem humoru. Sprzyjają im Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Burzliwy poranek przed Pannami. Spory i niesnaski zepsują początek dnia. Na szczęście po południu wszystko się unormuje i odzyskacie dobry humor. Pomocne będą dzisiaj Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Poranek nerwowy, w dodatku trochę was poniesie i przesadzicie ze swoją reakcją. Powoli jednak będzie wracał pogodny nastrój i uznacie, że warto dzień zakończyć imprezą z przyjaciółmi. Pomocne znaki to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Od rana będzie wam sprzyjać szczęście. Zrobicie wrażenie nawet na urzędnikach i szybko rozprawicie się z uciążliwymi sprawami. Popołudnie sprzyja pracom domowym, a najbliżsi to docenią. Sprzyja wam Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień zacznijcie od załatwiania ważnych spraw. Szybko się z nimi uporacie i popołudnie  poświęcicie sprawom towarzyskim. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Rano unikajcie zazdrośników i plotkarzy. Nie dajcie sobie zepsuć humoru. Na szczęście macie dzisiaj w sobie dużo pewności siebie i wyrozumiałości. Sprzyjają wam Byk i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Poranek będzie leniwy i senny. Nie za bardzo wciągnie was praca, odpłyniecie myślami w przeszłość. Druga połowa dnia udana, zdobędziecie nowych przyjaciół i ciekawe wiadomości. Sprzyja wam Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Trochę szalony dzień przed wami, nie będziecie się nudzić. Będzie też moment refleksji nad karierą i przyszłością. Trudne decyzje was nie przerażą. Popołudnie poświęcicie zdrowiu. Sprzyja wam Lew.