Horoskop dzienny na piątek 8 marca 2019 roku - Raki już myślą o weekendzie, za to Skorpion zrobi wrażenie na szefach

Horoskop dzienny na piątek 8 marca 2019 roku - sprawdźcie koniecznie, kto z was akurat się zakochuje.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zaczną dzień od planowania i to dość odległej przyszłości. Potem wezmą udział w służbowym spotkaniu, na którym zabłysną talentem. Pomocne znaki dzisiaj to Rak i Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Zdecydowany Byk jest dzisiaj nie do pokonania. Wszyscy będą ustępować wam z drogi, aby czasem nie podpaść. Nadrobicie zaległości i jeszcze zyskacie trochę czasu. Pomocne znaki to Rak i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą bardzo zagonione. I trochę nerwowe. Całkiem niepotrzebnie, bo ze wszystkim zdążycie. Poza tym, czekają was dobrze wieści. Pomocne znaki dzisiaj to Baran i Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki dzisiaj nie przejmują się pracą, myślami są już daleko, humor ich nie opuszcza. Na szczęście, współpracownicy są wyrozumiali i nie mają mu tego lenistwa za złe. Single w dodatku właśnie się zakochują. Bliźnięta i Ryby mają dla was dzisiaj szczególnie mile uczucia.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy się rozmarzą i zaczną szukać pomysłu na niebanalne wakacje. Niestety, te najciekawsze są też najdroższe. Póki co, miło spędzą wieczór, więc nie mają co narzekać. Sprzyjają wam Waga i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zatęsknią za starymi przyjaciółmi. Nagle poczują, że muszą z nimi porozmawiać. Nie będą mogły więc za bardzo skupić się na pracy, bo myślami są gdzieś indziej. Wieczorem wybiorą się w jakieś kulturalne miejsce. Pomocne znaki to Lew i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi pół dnia spędzą dzisiaj na planowaniu i podliczaniu wydatków. Trochę je to znudzi i poczują, że muszą gdzieś wyjść. Dzięki temu sympatycznie spędzą wieczór. Pomocne znaki na dziś to Panna i Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion pokaże się dzisiaj w pracy jako świetny organizator i negocjator. Otoczenie będzie pod wrażeniem. Odważnie więc działajcie i nie zatrzymujcie się wpół kroku. Pomagają wam dziś Baran i Koziorożec.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom po głowie będzie dziś chodzić pewna sprawa i poczują, że koniecznie muszą to wyjaśnić. Nie działajcie jedna zbyt pochopnie, bo potem będziecie tego żałować. Pomocne znaki to Panna i Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzisiaj zamarzy się bycie artystą i postanowią coś w tej sprawie zrobić. Może coś namalują? Lub w jakiś inny sposób pokażą światu swój talent. Pomocne znaki to Bliźnięta i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki postanowią zabrać się za swoją przyszłość. Pójdą do szefa porozmawiać o awansie i podwyżce, a z podwładnymi podyskutują na temat zakresów obowiązków. Nie będzie to łatwy dzień. Pomocy udzielą Baran i Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poświecą czas rodzinie. Zabiorą się za przygotowywanie pyszności, czym bardzo ucieszą wszystkich. Być może czeka was wieczorem niespodzianka. Sprzyjają wam Lew i Waga.