Horoskop dzienny na sobotę 9 marca 2019 roku - Skorpiony dostaną teraz wszystko, czego zapragną. Lwom też się dzisiaj upiecze...

Horoskop dzienny na sobotę 9 marca 2019 roku - ktoś dzisiaj rozstawia rodzinę po kątach. Sprawdźcie, czy to nie wy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barana wciągną dzisiaj domowe obowiązki. Skumulowało się tyle spraw, że ledwo nadążają. W dodatku ujawnią się jakieś sąsiedzkie niesnaski i trzeba będzie je wyjaśnić. Oby tylko Baranom nie puściły nerwy! Sprzyjający znak teraz to Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki okażą się dzisiaj innowatorami. Będą mieć niecodzienny pomysł i może się on okazać bardzo przydatny. Zatem, do dzieła! Pokażcie światu, co potraficie. Sprzyja wam dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta coś dzisiaj bardzo kłótliwe. Trudno będzie z nimi wytrzymać. W dodatku pokażą swoją zazdrosną twarz i nawet wieczór okaże się wybuchowy. Pomocna teraz jest Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą zobligowane do wypełnienia domowych obowiązków i w żaden sposób nie będą mogły się z tego wymigać. Poza tym, dzień sprzyja godzeniu się i zapominaniu dawnych niesnasek. Pomocą będzie wam służyć teraz Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma dzisiaj dużo szczęścia. Uniknie przykrych zawirowań dzięki swoim talentom i umiejętnościom przewidywania. Poza tym, zabierze się za sobotnie porządki i to go pochłonie na pół dnia. Pomocny znak na dziś to Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna ma dzisiaj wielką ochotę na flirtowanie i to zaprząta całą jej uwagę. Nie należy dzisiaj liczyć na zaangażowanie Panny w odkurzanie czy mycie szafek w kuchni. No i rzeczywiście - Panna może dzisiaj spotkać swoją drugą połowę. A sprzyjający znak to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi biorą się dzisiaj za rządzenie, co zresztą lubią, ale rządzeni już mniej. Rozstawiana po kątach rodzina ma tego dosyć. I może dojść do awantury. W razie czego, o radę zwróćcie się do Skorpiona.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dla Skorpiona to jedna z najlepszych sobót w tym sezonie. Dzisiaj uda mu się wszystko, czego pragną. Musi tylko odważnie po to sięgnąć. Potem czeka go miłe spotkanie z przyjaciółmi. Sprzyja mu dziś Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Całkiem miły dzień. Nawet jeśli myśleliście o czekających was zadaniach ze strachem, to w końcu nie okazały się takie trudne. Popołudnie poświęćcie na ciekawe zajęcia, albo na wyprawę w nowe miejsce. Pomocny znak to Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce dzień rozpoczną od zajęcia się problemami znajomego, za którego poczują się odpowiedzialne. Poza tym, cały dzień będą miały zajęty wyświadczaniem uprzejmości, co zresztą niektórzy wykorzystają w nadmiarze. Sprzyjają im Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki w wirze pracy, bo kiedyś wreszcie trzeba nadrobić zaległości. Niektóre sprawy okażą się naprawdę trudne. Przy tylu zajęciach o mało nie przegapicie romantycznego spotkania, które zaplanowaliście na wieczór. A sprzyja wam dzisiaj Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzień przebiegnie na spotkaniach w różnych miejscach i na poznawaniu nowych ludzi. Będzie całkiem sympatycznie. Przy okazji zajrzycie do księgarni po nowości. Pomocny znak to dzisiaj Lew.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.