Horoskop dzienny na poniedziałek 1 kwietnia 2019 roku - Bliźnięta upieką dzisiaj pyszne ciasto, Wodnikom przyda się dzień odpoczynku...

Horoskop dzienny na poniedziałek 1 kwietnia 2019 roku - nie dość, że poniedziałek, to jeszcze prima aprilis. Ciekawe, co jeszcze przyniesie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nastawione są dzisiaj na przeszłość, powroty do wspomnień i dawnych przyjaciół. Są przekonane, że dawne pomysły, których zaniechały, nie są takie złe i warto je odświeżyć. Mają nadzieję, że wciągną do współpracy przyjaciół. Sprzyja im Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj nastawione na życie towarzyskie. Zaraz po pracy zaczną obdzwaniać znajomych i organizować spotkania. Może nawet jakiś niedaleki wyjazd? W każdym razie - dzień sprzyja śmiałym planom. Pomocny będzie dzisiaj Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta były przekonane, że prace domowe mają już za sobą. Tymczasem domownicy domagają się uwagi i chętnie zjedliby bardziej wyszukaną kolację. Trochę to zdenerwuje Bliźnięta, ale trudno im będzie odmówić.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom przybyło energii, nie mogą już usiedzieć w pracy i szybką wymykają się na zewnątrz, aby spotkać się ze znajomymi, albo pójść na randkę... Tak czy owak, wszystko lepsze, niż siedzenia za biurkiem. Taki mają teraz nastrój! Przyjazny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zaciekawi dzisiaj usłyszana historia i zaczną dociekać prawdy. Nie wiadomo, do czego to doprowadzi, bo nie wszystkie sekrety powinny być publiczne. Lwy okażą się trochę niedelikatne, szczególnie wobec pewnej osoby, którą niepotrzebnie skrytykują, Sprzyja im Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą teraz niezwykle ambitne i przebojowe. Zaplanują cały tydzień i od razy zabiorą się za realizację. Dobre rozwiązania podpowie im też intuicja. Uda im się także obronić się przed pewną nieżyczliwą osobą. Przyjazny znak na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom poniedziałek upłynie na zabawianiu i uprzyjemnianiu życia rodzinie. Będą przekonane, że to one są odpowiedzialne za dobry humor wszystkich. Przez to nie będą miały czasu zająć się swoimi potrzebami. Dobrze by było, gdybyście pokazały trochę asertywności. Pomocny znak to Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony w beztroskim nastroju, dawno już tak się nie czuły. Nie mają zupełnie ochoty na wykonywanie zawodowych obowiązków, najchętniej oddałyby się twórczości artystycznej lub... zabawie. Uda im się dzisiaj dopiąć swego. Przyjazny znak to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada dp 21 grudnia)

Strzelce zdenerwuje osoba, która im psuje plany, ciągle zmieniając zdanie. Będą miały tego dość i powiedzą, co o tym myślą. Potem zapragną świętego spokoju i zamkną się w czterech ścianach. Wieczorem mają jednak od dawna zaplanowane spotkanie, więc będą musiały wyjść ze skorupy.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce znajdą się dzisiaj w sytuacji, w której będą musiały udzielić komuś pomocy. Zrobią to chętnie, nie czekając na zadośćuczynienie. Ktoś jednak spróbuje wykorzystać ich dobrą wolę. Poza tym, czeka je popołudnie pełne niespodzianek. Przyjazny znak to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom przyda się dzień odpoczynku. Mimo poniedziałku, mogą trochę zwolnić. Spróbujcie zapomnieć na chwilę o obowiązkach i czekających was w pracy planach do wykonania. Wieczór poświęćcie na swoje hobby. Pomocne znaki to Rak i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie pozwolą dzisiaj sobą rządzić. Będą asertywne, odmówią zrzucania na nich cudzych obowiązków i zadań. Będą pewne siebie, a nawet zadziorne. Popołudnie poświęcą na własne hobby, sport lub zakupy. Wieczorem może jednak dojść do scysji z sąsiadami, co popsuje im humor.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.