Horoskop dzienny na wtorek 14 maja 2019 roku - Wagi będą pielęgnować swoje hobby, Skorpiony skupią się na rodzinie...

Horoskop dzienny na wtorek 14 maja 2019 roku - zaplanujcie dzień, ale przedtem zajrzyjcie do swojego horoskopu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj zauważycie dość wyraźnie, kto wam sprzyja, a kto kopie pod wami dołki. Ale nie przesadzajcie też z podejrzliwością, żeby nie skrzywdzić kogoś niesprawiedliwą opinią. Zdajcie się na intuicję, a nie na plotki. Sprzyjają wam Byk i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają teraz moment dobry dla rozwoju kariery. Czeka je spotkanie z kimś wpływowym, a prezentacja, którą wygłoszą, podniesie ich notowania w firmie. Trochę za bardzo jednak naciskają na swoich podwładnych. Spróbujcie nieco im odpuścić. Sprzyjają wam Baran i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj otwarte na ciekawe doznania i poznawanie nowych ludzi, miejsc, potraw. Musicie w takim razie wykazać się inicjatywą i podjąć jakieś działania. Na przykład, rozejrzeć się za ciekawą wycieczką, albo wybrać do etnicznej restauracji. Będziecie się dobrze bawić z Panną i Wodnikiem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zabiorą się za rodzinne finanse. Uznają, że nadszedł czas oszczędności i nie wydawania pieniędzy na głupstwa. Jakieś osoby, z którymi wiązały was kiedyś interesy, odezwą się teraz z nową propozycją. Będziecie mieli dużo do przemyślenia. Przychylne są wam Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pracowicie będą parły do przodu. Praca wymaga wysiłku, ale Lwy to nie przeraża. Mają ambicję wykonać powierzone zadania na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego też po południu poczują, że czas na odpoczynek. Gwiazdy zalecają poświęcić się pielęgnowaniu urody albo zdrowia. Sprzyjają wam Byk i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny jakoś teraz osłabione i pozbawione energii. Nic na siłę, jeżeli macie taki dzień, to trudno, trzeba go przetrwać. Na szczęście, możecie liczyć na przyjaciół, którzy mają dla was ciekawą propozycję. Z pewnością poprawi wam nastrój. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czują, że zaniedbały swoje hobby. Musicie zmienić nieco wasz rozkład dnia, aby znaleźć czas na własne sprawy. Dzisiaj możecie liczyć także na nowe, interesujące znajomości. Może nawet na dłuższy czas. Pomocne znaki to Rak i Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wciągną sprawy rodzinne. Poza tym, muszą dzisiaj sporo pomyśleć, gdzie zaplanować wakacje, albo jakie zrobić zakupy. Tak więc dzień pełen logistycznych wyzwań. Na szczęście, macie żyłkę organizatora we krwi. Pomocne znaki to Byk i Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce rozgadane, cały dzień będą w kontakcie ze znajomymi. Planowanie wspólnego wyjazdu rzeczywiście wymaga wielu uzgodnień. A najciekawsze pomysły przyjdą wam do głowy po południu. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce skrupulatnie przeliczają dzisiaj dochody i wydatki i robią plany. Wiedzą, że ważna jest każda złotówka i przygotowują plan działania. A to wszystko dlatego, że mają ochotę na większy zakup. I kosztowny. Ale nie zrażają się trudnościami. Sprzyjają im Rak i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nastawione są dzisiaj przyjaźnie do świata i chcą coś dla niego zrobić. Na spotkaniu wygłoszą piękne tezy i będą zachęcać innych do proekologicznych działań. Popołudniowe spotkania ze znajomymi zdominuje troska o środowisko. To bardzo cenne. Pomogą wam Lew i Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą skoncentrowane na wykonywaniu zawodowych obowiązków i na nadrabianiu zaległości. Poza tym, szefowie się spodziewają, że przedstawią wkrótce szczegółowy plan działania. Zatem - mają co robić! Może dlatego powinny poprosić o wsparcie przyjazne znaki: Bliźnięta i Wagę.

Horoskopy