Horoskop dzienny na środę 15 maja 2019 roku - Wodniki biorą na barki nowe obowiązki. Byki doceniane w pracy...

Horoskop dzienny na środę 15 maja 2019 roku - dzisiaj trzeba koniecznie przeczytać swój horoskop.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nerwowo zaczniecie dzień i dojdzie też do nieporozumień. Nie przejmujcie się tak szczegółami, nie wszystko musi być perfekcyjne. Na poprawę nastroju dobry jest sport, basen lub fitness. Od dawna wiadomo, że podnosi poziom endorfin. Spróbujcie się dzisiaj odstresować. Sprzyja wam Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzisiaj zostaniecie docenieni w pracy. Szefowie poproszą was o opinię i będą z uwagą słuchać. Wzbudzi to nieco zazdrości, ale cóż... Ponadto, przyda się wam dzisiaj opanowanie. To pozwali wam pokonać wszystkie trudności, jakie nastręczy popołudnie. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta dociekliwe i ciekawskie, doszukują się ukrytych motywów tam, gdzie ich akurat nie ma. Dzisiaj dobrze jest zakończyć kilka spraw, aby nie ciągnęły się dłużej za wami. Po południu pomyślcie o zdrowiu. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki szczęśliwie uporają się dzisiaj z trudnym problemem zawodowym. Wykażecie się przy tym otwartością i życzliwą postawą, co znacznie ułatwi zadanie. Ludzie są wam przychylni i chętnie was wesprą. Nawet ci, których o to nie podejrzewaliście. Sprzyjają wam Byk i Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują, że ktoś im zazdrości i próbuje zdyskredytować ich osiągnięcia. Nie dajcie się, bo macie prawo do swojego sukcesu. Napracowaliście się nad nim niemało. Humor poprawi wam się po południu, szczególnie po rozmowie z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień przebiegnie szybko i ciekawie. Będą się dobrze bawić, a to dzięki inicjatywie pewnego znajomego. Ale najpierw powinny skupić się na pracy. A tam czeka je niespodzianka. Pomyślność pewnego przedsięwzięcia zależeć będzie od wsparcia Bliźniąt.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj uparte i zawzięte. To nie najlepiej wróży delikatnym sprawom, które macie dzisiaj załatwiać. Trudne sprawy przenieście na popołudnie lub na inny dzień. Wieczór przebiegnie wam miło w towarzystwie znajomych. Pomocny znak to Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj trochą wyzwań i mało spokoju. Gdy już uporają się z zadaniami, powinny pochwalić się swoimi dokonaniami, bo inaczej mało kto je zauważy. A już na pewno nie szefostwo. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Przed Strzelcami pojawi się szansa na nową pracę. Albo szef postanowi przydzielić im kompletnie nowy zakres obowiązków. Nie macie się co złościć, tylko znajdźcie dobrą stronę tego wszystkiego. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Stresujący dzień w pracy. Czekają was nie lada wyzwania. Ale trochę na wyrost się zamartwiacie. Spokojnie podejdźcie do zadań i nie zakładajcie z góry, że wam się nie uda. W razie kłopotów poproście o pomoc Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chętnie podejmą się nowych obowiązków. Tym bardziej, że z poprzednich wywiązywały się śpiewająco, więc należy im się awans. Czas coś zmienić w życiu, a Wodnik lubi wyzwania. Zawsze zresztą może liczyć na Pannę i Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 litego do 20 marca)

Ryby, zdaje się, dostaną dzisiaj ciekawą propozycję. Na początku trochę je przestraszy, ale po zastanowieniu się uznają, że jest całkiem ciekawa. Uważajcie za to wieczorem, aby się z kimś nie posprzeczać o głupstwo. Pomocne znaki to Rak i Koziorożec.

Horoskopy