Horoskop dzienny na czwartek 16 maja 2019 roku - Koziorożce planują nowe ścieżki kariery, Lwy potrzebują oddechu od pracy...

Horoskop dzienny na czwartek 16 maja 2019 roku - nie zapomnijcie o przeczytaniu swoich horoskopów.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Ambitne Barany dostaną dzisiaj to, czego pragną: uznania dla swoich pomysłów oraz pomocy w ich realizacji. Warto było się starać. W dodatku macie w sobie sporo odwagi i determinacji, więc sukces murowany. Sprzyjający znak na dziś to Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Jeżeli coś was dzisiaj zaniepokoi, albo będziecie musieli podjąć ważną decyzję, nie słuchajcie plotek, ale własnej intuicji. Podpowie wam wyjście z sytuacji. Po południu koniecznie spotkajcie się z kimś bliskim. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Możecie dzisiaj liczyć na innych, chętnie wam pomogą we wszystkim. Nawet jeśli oznacza to dużo czasu i energii. Bo tak wygląda wasze dzisiejsze zadanie - trudne i czasochłonne. W razie czego zwróćcie się do Lwa.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki bardzo dzisiaj otwarte na innych, nawet na tych, którzy nie za bardzo na to zasługują. Ale dobre wychowanie Raka nie pozwala mu na ignorowanie tych osób. Co tam, korona mu z głowy nie spadnie. W razie czego, poradźcie się Barana.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy potrzebują oddechu. Nawet krótki wyjazd marzy im się od rana. Połowa dnia będzie dzisiaj pracowita, jak nigdy. Popołudnie nieco lżejsze, więc pomyślcie o odpoczynku. Może spotkanie z przyjaciółmi? Z pewnością dobrze wam zrobi. Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj ktoś powierzy wam w zaufaniu pewną informację. Nie zawiedźcie jego zaufania. Dzień sprzyja podejmowaniu ważnych inicjatyw i kontynuowaniu poważnych przedsięwzięć. Musicie się skupić na sprawach zasadniczych. Sprzyja wam Skorpion.

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Bezkompromisowe Wagi będą miały dzisiaj pole do popisu. Trzeba będzie okazać się odwagą, a nawet brawurą. Jeżeli po tym wszystkim będziecie mieli jeszcze energię, to idźcie do fitnessu lub na rower, w każdym razie tam, gdzie wyładujecie nadmiar energii. Pomocny znaki to Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Bardzo dzisiaj się napracujecie, ale poczucie, że wykonaliście kawał solidnej roboty, da wam satysfakcję. Najlepszy humor będziecie mieli w pierwszej połowie dnia. Pod wieczór euforia opadnie i o mało nie pokłócicie się z kimś z rodziny. Pomocny znak to teraz Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce pełne energii, od rana w wirze pracy. Tak będą zajęte, że nie zauważą przy tym potrzeb innych osób. Potem nie przesadźcie z zakupami, bo to wszystko ma niezłą cenę. Jeżeli potrzebujecie wsparcia, zwróćcie się do Wodnika.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj rozmyślać nad swoją karierą i planować, jak dojść na szczyt. Zawsze parę nowych źródeł zarobków się przyda. Macie po swojej stronie wpływowych ludzi, więc to wykorzystajcie. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki szukają dzisiaj nowych wyzwań. Codzienność trochę je już nuży. Nie zapomnijcie jednak, że nie wszystko jest takie złe. Nie przesadzajcie też z krytyką. Sprzyja wam dzisiaj Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby rozmyślają o inwestycjach i wielkich pieniądzach. Przynajmniej w teorii. Z pewnością lepiej jednak zabrać się za pracę lub poszukać dodatkowych źródeł zarobku, niż liczyć na cud. Wygrane w loterii nie zdarzają się na co dzień i każdemu. Sprzyjają wam Byk i Rak.

Horoskopy