Horoskop dzienny na piątek 17 maja 2019 roku - Raki zajmą się rodziną, Strzelce idą jak burza...

Horoskop dzienny na piątek 17 maja 2019 roku - piątek nie piątek, a horoskop trzeba przeczytać.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany single mogą dzisiaj spodziewać się nowych, obiecujących znajomości, a Barany będące w związkach, mają możliwość pokazania się od bardziej romantycznej strony. Poza tym, dzień sprzyja dobrej zabawie. Dobrze będziecie się bawić szczególnie w towarzystwie Byka i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki trochę są zaniepokojone swoją sytuacją finansową i zaczną przypominać sobie o dłużnikach. Przejrzą rachunki i nie poprawi im to humoru. Rodzina trochę was dzisiaj zaskoczy, tym bardziej, że trudno będzie przejrzeć, o co im chodzi. Sprzyjające znaki to Baran i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta dość dzisiaj uległe. Nie pozwalajcie jednak na to, aby inni za was decydowali. Prawdopodobnie ktoś spod znaku Raka lub Ryby bardzo będzie chciał narzucić wam swoje zdanie. Lepiej jednak trzymajcie się Panny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom spodoba się dzisiaj przebywanie w domu, w rodzinnym gronie. Poświęci dużo uwagi młodym członkom rodziny i zacznie ich uczyć albo gotowania, albo innych tego typu zajęć i będą się przy tym dobrze bawić. Pomocne znaki to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą się dzisiaj zastanawiać nad swoją sytuacją i nad tym, czy są... szczęśliwe. Jeśli aktualna sytuacja wam nie odpowiada, to może warto coś zmienić i zając się nowymi dziedzinami? Pomyślcie nad tym. W razie czego, spytajcie o radę Koziorożca lub Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą miały dzisiaj szansę pokazania swoich talentów. Nawet, gdy jakaś nieżyczliwa osoba je skrytykuje, nie przejmą się tym. Zbyt będą zajęcie swoim sukcesem. Bardzo dobrze! Tak trzymać! Trzeba wierzyć w siebie. Sprzyjają wam Bliźnięta i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi bardzo dziś pomysłowe, co wzbudzi powszechny podziw i zdumienie. Będą działać szybko i skutecznie. Poza tym, niektóre wyruszą w niedaleką podróż, co stanie się okazją do nawiązania pewnej znajomości. Sprzyjają mu Rak i Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają chęć na przyjemności, luksusowe wczasy lub tym podobne zbytki. Zaraz jednak sobie uświadomią, że nie wszystkie cele uda im się zrealizować. Trochę je to przygnębi. Ale po południu dotrą do nich pomyślne wiadomości. Sprzyjają wam Byk i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą przedsiębiorcze, aktywne i nie do zatrzymania. Niech nikt nie próbuje im się sprzeciwiać. A to wszystko dlatego, że skoncentrują się na zarabianiu pieniędzy. Wieczorne spotkanie z Panna i Rybami trochę was odpręży.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj sprzeczne potrzeby: a to chcą romantyzmu, a to znowu szalonych namiętności. Za dużo seriali ostatnio obejrzały? Gdy już zdecydują, o co im chodzi, spędzą urocze chwile. Być może w towarzystwie Barana lub Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki pełne uroku, czułe i romantyczne. To rzadki widok, więc otoczenie będzie zachwycone. W dodatku okażą się dobrymi doradcami w sprawach mody, urody, czy też kuchni. Towarzyszyć im będzie szczęście w miłości. Pomocne znaki to Byk i Koziorożec. Gwiazdy ostrzegają przed szyderczym Skorpionem.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają do podjęcia jakieś ważne decyzje. Lepiej nie wchodzić im w drogę, bo bywają bezwzględne w niektórych sprawach. Szczególnie, jeżeli chodzi o sprawy finansowe i dzielenie zysków. Humor poprawi im spotkanie z Bliźniakiem i Wagą.

Horoskopy